Rapeh Rapeh komentáře u knih

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Oddechové čtení, které pobaví. Nezklame ale ani neoslní.

01.11.2022 3 z 5

V bouři V bouři Kathryn Taylor

Druhý díl navazuje na první, stejně tak se dobře čte a neztratil nic. Velmi dobrá kniha

31.10.2022 5 z 5

Rudý kapitán Rudý kapitán Dominik Dán

Dominika Dána poslouchám audio knihy a díky němu jsem poslechu přišla na chuť. ( dříve jsem to zavrhovala s tím že raději vidím pismenka).
Tento díl byl zajímavý tím, že kdo vyrůstal v komunismu si umí představit, že to takto fungovalo. Myslím si, že knihu jinak vnímá mladá generace a jinak generace tzv. Husakovich děti

30.10.2022 5 z 5

Stopy minulosti Stopy minulosti Kathryn Taylor

Překvapení v podobě málo romantiky ale hodně zajímavého děje který by mohl konkurovat detektivce. Velmi ctiva kniha a napínavý dej

30.10.2022 5 z 5

Návrat Návrat Kathryn Taylor

Třetí díl jsem četla jen abych se dozvěděla jak to dopadlo. Podle meho se s celé série četl nejhůř a byl nejslabší

25.10.2022 3 z 5

Popol všetkých zarovná Popol všetkých zarovná Dominik Dán

Trochu mi vadilo tzv. preskakovani v příběhu. Kniha má být fikcí ale během poslechu jsem se nemohla zbavit pocitu, že přesně takto to v 90.letech fungovalo

20.10.2022 4 z 5

Dědictví Dědictví Kathryn Taylor

Romantické nenáročné čtení s poutavým příběhem. Těším se na pokračování

15.10.2022 4 z 5

Rozhodnutí Rozhodnutí Kathryn Taylor

Romantické nenáročné čtení s poutavým příběhem

15.10.2022 4 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Poutavý příběh, čtivá kniha, Autorku mám ráda za odpočinkovou napínavou četbu.

13.10.2022 4 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Velmi čtivá kniha. Nemohla jsem se odtrhnout a knihu přečetla za den. Zajímavý příběh dvou kluků, kteří se do sebe zamilují.

13.10.2022 5 z 5

On On Elle Kennedy

Jedno odpoledne a kniha byla přečtená. Zajímavý oddechový příběh. Bylo velmi zajímavé nahlédnout pod pokličku života gay páru

My My Elle Kennedy

Výzva Výzva Elle Kennedy

Odpočinkové čtivé nenáročné a na podzimní depresi ideální balzám

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Jeden večer a byla kniha přečtená. Bohužel se budu opakovat - romantické, čtivé, trocha erotiky, příjemné oddechové čtení

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Přečteno za odpoledne. Příjemný příběh, pro nenáročné čtenáře velmi ideální

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Miluji hokej, takže tato kniha se mi nemohla nelíbit. Oddechové čtení, jako únik od reality ideální

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Romantický, nenáročný, odpočinkový, trocha erotiky, četlo se jedním dechem. Na podzimní únavu ta pravá kniha.

Ztracená Ztracená Kathryn Taylor

Na útěk od reality skvělá kniha

02.10.2022 3 z 5

Svedená Svedená Kathryn Taylor

Hezký příběh, který se četl jedním dechem. Pohodové odpočinkové relaxovani

02.10.2022 4 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Oddechové čtení, které se samo četlo a lákalo na další díl

28.09.2022 3 z 5