Rapeh Rapeh komentáře u knih

Smrť na druhom brehu Smrť na druhom brehu Dominik Dán

Zase skvělá detektivka, poslech byl skvělý. Dán to prostě umí.

21.02.2023 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Velmi čtivá kniha. Oddechovka na jedno odpoledne.

20.02.2023 3 z 5

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Uzavření příběhu. Kniha se mi líbila. Dají se najít pozitivní i negativní názory na knihu. Dle mého názoru je to kompromis pro čtenáře a fanoušky celé série. Odpočinkové a oddechové čtení.

19.02.2023 4 z 5

Krv nie je voda Krv nie je voda Dominik Dán

K tomuto autorovi nevím co psát za recenze abych se neopakovala. Prostě zase dokonalý poslech.

18.02.2023 4 z 5

Odpočinková kniha, pokračování knihy .....utajené dítě...... , chvilku mi trvalo než jsem pochopila souvislosti s prvním dílem ( možná to bude tím že jsem si moc informací neuchovala). Kniha splnila svůj účel - odpočinek a vypnutí.

18.02.2023 3 z 5

Jak dostat tatínka do polepšovny Jak dostat tatínka do polepšovny Marie Poledňáková

Jelikož znám film skoro zpaměti tak kniha pro mne nebyla ničím přínosná. Při čtení jsem si v hlavě přehrávala film a moje fantazie spala. Příběh je skvělý a humorný.

13.02.2023 3 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Skvělý suchý anglický humor. Kniha se nádherně poslouchala.

09.02.2023 4 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Kniha se velmi dobře poslouchala. Jen ten konec mi přišel moc useknutý a ponechaný na fantazii čtenáře. Optimista přistál na zemi. Pesimista zvládl ještě alespoň tři katastrofy .

07.02.2023 4 z 5

Syndrom hodné holky Syndrom hodné holky Elle Kennedy

Oddechové čtení, u této autorky sázka na jistotu

02.02.2023 4 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Odpocinkova kniha. Myslím si že to umi Caplinova i lépe. Tato kniha je trochu pokračování knihy Domek v Irsku. Chyběl mi zde popis okoli. Vše se odehrává pouze na hradě

01.02.2023 3 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Opět dokonalá kniha od Caplinové. Velmi čtivé a již ted se moc teším až se na jaře vydáme do Irska.

30.01.2023 5 z 5

Doktore, fofrem, jde o život! Doktore, fofrem, jde o život! Patrick Taylor

Kniha mne pobavila. chvilku trvalo než jsem si zvykla na způsob psani, ale už ted se těším na další pokračování. Místy jsem si připadala jako bych s nimi ve vesničce bydlela.

30.01.2023 4 z 5

Mucholapka Mucholapka Dominik Dán

Tentokrát musím konstatovat, že to Dán umí i lépe. Pravděpodobně mi tentokrát vadilo, že Kraus měl dovolenou a konspirace s StB mi trochu vadila

25.01.2023 3 z 5

Kdo ví, kde budu zítra Kdo ví, kde budu zítra Jindřich Šídlo

Po přečtení knihy Novinářem v Čině jsem narazila na audioknihu Tomáše Etzlera a byla jsem zvědavá. Poslech byl dokonalý a kniha úžasná. Samozřejmě bylo pár věcí kde bych oponovala ale to je samozřejmé. Nemůžeme mít s nikým 100% stejný názor na vše.

20.01.2023 5 z 5

Bremeno minulosti Bremeno minulosti Dominik Dán

Výborná napínavá kniha. Jelikož je to již několikátá kniha od skvělého Dominika Dána tak mi dochází nápady na komentáře. Prostě není co dodat opět se to skvěle poslouchalo.

18.01.2023 4 z 5

Bouřlivá noc Bouřlivá noc Elle Kennedy

Relaxace a odpočinek u knihy zaručen, nevím kterou knihu ze serie označit za nejlepší. Pravděpodobně tuto

13.01.2023 4 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Kniha pobavila, nemohla jsem se odtrhnout. Oddechovka jak má být

11.01.2023 4 z 5

S láskou z Paříže S láskou z Paříže Jules Wake (p)

Pěkný příběh plný zvratů. Bohužel jsem díky knihovně četla sérii obráceně což docela ovlivnilo názor a požitek z knihy

09.01.2023 3 z 5

V tieni V tieni Dominik Dán

Zase skvělý Dominik Dan, co více dodat. Velmi dobře se to poslouchá.

06.01.2023 4 z 5

Notting Hill pod sněhem Notting Hill pod sněhem Jules Wake (p)

Odpočinková kniha, chvilkami mi přišel děj zbytečně natahovaný a komplikovaný. Julie Caplin umí krásně popisovat místa. Myslím si že toto mi v knize hodně chybělo

04.01.2023 3 z 5