Rapeh Rapeh komentáře u knih

Mucha Mucha Dominik Dán

Opět skvělý Dominik Dán. Jeho knihy poslouchám a slovenština má svoje kouzlo. Už ted se těším na další knihu. Ke knize není co dodat skvělý Kraus, dokonalý Burger, spousta vodky, cigaret a genialita mordparty

30.12.2022 5 z 5

Její keřík Její keřík Penelope Bloom

Dobrý konec celé serie. U knihy jsem si skvěle odpočinula a odreagovala. Myslim si že nejlepší byly asi první tři díly.

29.12.2022 3 z 5

Skandální noc Skandální noc Elle Kennedy

Kniha na jedno odpoledne, když potřebujete vypnout a odreagovat se

28.12.2022 3 z 5

Pozdrav z Itálie Pozdrav z Itálie Jules Wake (p)

Trochu mně při čtení omezovalo že jsem jako první četla příběh z Říma. Knihy jsou sice pokračování ale uplně na sebe nenavazujou. Kniha byla čtivá a skvělá. Jak již jsme u autorky zvyklé dokonalí popis míst.

27.12.2022 4 z 5

Silné a zajímavé čtení. Kniha mne vrátila do dob socializmu u nás ikdyž oproti Číně to tady bylo asi slabé. Nejdříve jsem měla obavy, že se budu do čtení nutit, ale kniha mne pohltila a četla se velmi dobře.

25.12.2022 4 z 5

S láskou z Říma S láskou z Říma Jules Wake (p)

Skvělá kniha, není to jen romantický příběh. Dokonalé vyprávění o Římě a úžasný popis jídla

22.12.2022 4 z 5

List zo záhrobia List zo záhrobia Dominik Dán

Opět skvělý Dominik Dán. Bylo zajímavé připomenout si období sametové revoluce. Kniha se velmi dobře poslouchala, dokonce jsem přišla na chuť slovenskému jazyku

14.12.2022 4 z 5

Příběh srdce Příběh srdce Kathryn Taylor

Čtivá, kniha, plná romantiky, napětí. Některé dějové linky se dali předvídat ( předpokládat).Krásné oddechové čtení

05.12.2022 4 z 5

Léto divokých květin Léto divokých květin Kathryn Taylor

Zajímavý příběh, dobře se to četlo. Krásně se u knihy odpočívalo

01.12.2022 4 z 5

Nežná fatamorgána Nežná fatamorgána Dominik Dán

Přišlo mi, že je tato kniha nejslabší co jsem od autora poslouchala. Není to typický příběh na který jsem os Dána zvyklá

30.11.2022 3 z 5

Básnik Básnik Dominik Dán

Opět výborný poslech, Dominika Dána velmi ráda poslouchám. Humor, klasické vyšetřování

25.11.2022 4 z 5

Její tajemství Její tajemství Penelope Bloom

Nejslabší kniha, kterou jsem od autorky četla

23.11.2022 2 z 5

Jeho balík Jeho balík Penelope Bloom

Hodně sarkastická Lilith mne bavila. Na odpočinek dobrá kniha. Určitě bych ale knihu nekupovala jsem vděčná za knihovnu.

16.11.2022 3 z 5

Uzol Uzol Dominik Dán

První případ detektiva Krause. Po poslechnuti 4knih od Dána jsem začala poslouchat knihy podle toho kdy se děj odehrává a ne podle toho kdy je autor napsal. Při poslechu jsem bohužel byla hodně ovlivněna knihami Cela, Beštia a tak mi tato bohužel nepřišla tak skvělá protože ( logicky a samozřejmě) detektiv Kraus je nezkušený a dělá chyby

15.11.2022 4 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Opět skvělý příběh. Tuto autorku nejde nemilovat. Nejen že díky ní máte touhu vydat se do místa děje knihy, ale víte co chcete navštívit a které památky nevynechat.

13.11.2022 5 z 5

Knieža Smrť Knieža Smrť Dominik Dán

Kniha je vtipná a tentokrát se odehrává pouze kolem dvou vražd bez politického a mafiánského pozadí

09.11.2022 5 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Relaxace u knihy zaručena. Ryan mi ale místy přišel trošku komplikovaný. Proč to dělat jednoduše když lze vymyslet velmi komplikovanou cestu

08.11.2022 3 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Odpočinkové čtení, skvělá relaxace. Babi neměla chybu

08.11.2022 3 z 5

Hriech náš každodenný Hriech náš každodenný Dominik Dán

Hodně zajímavý a silný příběh. Místy se to poslouchalo hodně špatně ( myslím po emociální stránce). Kniha je jinak skvělá

08.11.2022 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Oddechové čtení, které pobaví. Nezklame ale ani neoslní.

01.11.2022 3 z 5