SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Slib Slib Sharon J. Bolton

Originální námět zpracovaný s pořádnou dávkou napětí.

20.02.2023 5 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Úžasné,napínavé čtení.

17.12.2022 5 z 5

Greenwich Park Greenwich Park Katherine Faulkner

Četlo se to celkem dobře,mohlo být méně stránek.
Příběh vypráví o nadcházejícím mateřství,falešném přátelství a že tajemství může mít někdy příliš vysokou cenu.

20.10.2022 4 z 5

Pozvala mě dál Pozvala mě dál Lucy Clarke

Nakazlive čtivá kniha.Zacatek dost zamotaný,pomalu se rozmotávat.Zapletka skvělá.

12.09.2022 5 z 5

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

Čtivá oddechová detektivka.Vynikajici vysvětlení na konci knihy proč,kdo,jak.

07.09.2022 5 z 5

Černý korál Černý korál Andrew Mayne

Příběh ujetý,dost překombinovaný....asi proto mě hodně bavil.Potapeni, hledání důkazů pod vodou mě dost zajímalo.Plus bonus navíc mnoho informací o aligatorech.Tesim se na další díl.

30.08.2022 5 z 5

Křik k nebesům Křik k nebesům Mons Kallentoft

Drsná skvěle napsaná kniha.Opravdu nechala matka dítě v autě a nic si nepamatuje?Nebo to bylo všechno jinak?

29.06.2022 5 z 5

Spinkej sladce Spinkej sladce Anders Roslund

Drsné čtení.Pribeh temně napsán.Je to hrozné se dostat do tohoto pedofilního kruhu.Chudaci děti,kteří musí tohle zažít.Mit potom normální život asi nejde lehce a možná vůbec.

21.06.2022 5 z 5

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Drsně čtení, když člověk ví že se tohle opravdu stalo.
Krvavé jahody vypráví děsivé svědectví Věry Sosnarove,deportované ve 14 letech spolu s 9 sestrou Naďou a jejich ruskou matkou-petrohradskou emigrantkou Libuši Šímovou roz.Melkinovou-z Brna Aldo Sovětského srazu.
V nápravném pracovním táboře na Sibiři zažívají nekonečné hrůzy Stalinova teroru,které matka nepřežije.
Po propuštění putují jako sirotci bez dokladů na dálný východ.Kde pokračují v otrockých pracích v lese,na tichomořské obchodní lodi a posléze v sovětském vnitrozemí v dole,kolchoze, slévárně.
Do Československa se vrací až po 19 letech,za velmi nevýhodné smlouvy v jistém JZD musí odpracovat deset let jako levná pracovní síla.Obe děvčata vysvobodí ze spárů nelidského ponížení až láska a svatba.

18.05.2022 5 z 5

Úplně jiný příběh Úplně jiný příběh Håkan Nesser

Originální zápletka.Na mě mnoho stran zbytečně i tak skvěle severské čtenícko.

08.05.2022 4 z 5

Rychle domů Rychle domů Roz Nay

Tak to byla opravdu sesterská láska.Obe byli silně narušené.Ani jedna mě nezaujala.I přes odpor postav se kniha četla dobře.

21.03.2022 4 z 5

Kukačka Kukačka Natalie Daniels

Na jedno přečtení docela dobré.Neni to taková ta wauuu kniha co vás opravdu dostane.Tohle je o něco lepší než číst letáky,pokud už neni doma kniha do ruky.

08.01.2022 3 z 5

V náruči kanibala V náruči kanibala Barbora Walterová Benešová

Mě se kniha četla velmi napínavě.Bylo to horší jak horor.To co se tam dělo byla síla.

05.10.2021 4 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Brutálně strašidelný příběh.

04.10.2021 4 z 5

Vyhazovač Vyhazovač David Gordon

Nic moc,kdybych knihu nečetla vůbec by mě to nevadilo.Prumer

21.08.2021 3 z 5

Zajatci Zajatci Debra Jo Immergut

Každou knihu doctu i tady jsem z odporem dočetla, Chaozz a zase Chaozz.Nemastne, neslané....

19.08.2021 3 z 5

Beze stopy Beze stopy Lisa Gray

Kniha která se četla sama.Zadny originální wou nápad,ale i tak čtivá detektivka.

31.07.2021 4 z 5

Útočiště Útočiště Jérôme Loubry

Mrazivé, originální čtení.Tahle kniha se dostane pod kůži.

29.06.2021 4 z 5

Nikdo není doma Nikdo není doma Tim Weaver

Všeho moc.Moc stránek,moc postav.

27.06.2021 4 z 5

Dívka na kolejích Dívka na kolejích Heather Gudenkauf

Kniha mě bavila.Tajemny příběh kolem mládeže.Napinave,pachatele jsem neuhadla.Vysvetleni bylo trefně.

31.05.2021 4 z 5