SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Spouštěč Spouštěč Wulf Dorn

Začátek knihy nuda. Ale potom se to krásně rozjelo. Zvláštní zápletka z psychologického prostředí.

25.04.2020 4 z 5

Dítě útesů Dítě útesů Viveca Sten

Příběh mě pohltil a knihu jsem odložila až jsem dočetla. Velice podarena fantasy kniha. Dítě útesu pasuje ke starým bajim a pohádkami, které mají schopnost ucarovat.

20.04.2020 5 z 5

Tiché vody Tiché vody Viveca Sten

Oddechova detektivka. Žádný krvak.

11.04.2020 4 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Camilla Läckberg

Velice napínavý psychologický román, který se točí kolem ženy, která je připravena udělat cokoli, aby dosáhla toho, po čem nejvíc touží..... A to je POMSTA!

29.03.2020 5 z 5

Ohněm a hlubokou vodou Ohněm a hlubokou vodou Camilla Grebe

Výborná kniha. Člověk zde hodně posuzuje co má či nemá. Nebo by nikdy nechtěl zažít. Zdravá, milující rodina je to hlavní.

18.03.2020 4 z 5

Zeměbouře Zeměbouře Mons Kallentoft

Opět skvělá kniha od autora. Jen závěr utnut moc rychle.

07.03.2020 4 z 5

Vodní andělé Vodní andělé Mons Kallentoft

Jedním dechem přečteno. Bravo!!! Děsivý námět, který prostě donutí číst knihu až dokonce.

28.02.2020 5 z 5

Běsni a zuř Běsni a zuř Becky Masterman

Jsem na vazkach. Chvilku nuda, pak napětí. Úplně mě to nesedlo jak bych chtěla.

09.02.2020 3 z 5

Hodná dcera Hodná dcera Karin Slaughter

Kniha mohla mít méně stránek. Je tam zbytečně moc stran 524.Nekde mě to nebavila, jindy zase ano a to moc. Bylo to napínavé, sice velmi prekombinovane i tak se to dalo dočíst.

25.01.2020 4 z 5

Vyvrhel Vyvrhel Gilly Macmillan

Pro mě průměr. Číst se to dalo. Ale čekala jsem od knihy trochu více.

20.12.2019 3 z 5

Mrtvá z Nevady Mrtvá z Nevady Harlan Coben

Opět bezva čtení. Pán spisovatel mě vždy velmi dobře zabaví.

08.12.2019 4 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Pro mě je kniha velice čtiva. Překvapila mě originálním tématem,ktery jsem ještě nikde nečetla. Osobně jsem četla horší kraviny. Tohle se opravdu číst dá a má to nějaký děj, zápletku, rozuzlení. Konec knihy... Pro mě osobně a mou fantazii se meze nekladou. Kniha by mohla mít pokračování. Ale možná spisovatelka chtěla nechat konec knihy otevřený.

25.11.2019 4 z 5

Ďáblovo dílo Ďáblovo dílo Lotte Petri

Průměrná detektivka. Námět skvělý,ale zpracování horší.

10.11.2019 3 z 5

Nádech do ticha Nádech do ticha Cath Staincliffe

Drsná kniha terorismu. Začátek knihy byl jemný román a pak bum a všechno bylo drsně jinak. Zde si člověk uvědomí že pokud nejde o život nejde o nic. Život máme jen jeden. Proto ho musíme žít pořád naplno. Mít kolem sebe lidi co milujeme. Nikdy nevíme co nám život připraví.

24.10.2019 4 z 5

Letní smrt Letní smrt Mons Kallentoft

Opět nezklamal. Druhá kniha od autora a super čtení.

03.10.2019 4 z 5

Dítě Dítě Fiona Barton

Konec knihy mě šokoval. Takový závěr bych nečekala. Kniha se dlouho vlekla. Zato konec byl rychle pryč.

14.09.2019 3 z 5

Nebudete se bát ničeho zlého Nebudete se bát ničeho zlého John Searles

Docetla jsem a nebavilo mě to. Moc dlouhé. Téma kolem víry.

06.09.2019 2 z 5

Potopa Potopa Kristina Ohlsson

Kniha slabší než předchozí knihy i tak jsem si skvěle pocetla a těším se na další pokračování.

31.08.2019 4 z 5

Dům na prodej Dům na prodej Sofie Sarenbrant

Zvláštní konec knihy. Průměrná detektivka pro mě.

19.08.2019 3 z 5

Syn vražedkyně Syn vražedkyně Joy Ellis

Pro mě byla kniha napínavá až do konce jsem nemohla přijít na pachatele. Měla jsem pifku na více lidí a nakonec byl pro mě velké překvapení.

31.07.2019 4 z 5