SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Nekonečná noc Nekonečná noc Agatha Christie

Hold Agatha umí napsat skvělou detektivku.Napínavé,super zápletka.

13.10.2018 5 z 5

Oběť bouři Oběť bouři Dolores Redondo

Skvělá trilogie. První díl klidný, druhý a třetí hodně napínavý. Občas se dej vleče, jindy to letí moc rychle. Mě to bavilo číst. Hlavní hrdinka to neměla lehké od malička. Černý puntík má za nevěru, když má proboha milující může a malé dítě.... To nepochopím.

10.10.2018 4 z 5

Dědictví kostí Dědictví kostí Dolores Redondo

Skvělá, napínavá , mysteriózní trilogie. Druhý díl více akční, než prvni. Konec byl rychle useknut, žádná vysvětlení. Beru do rukou třetí díl a doufám že se tam doctu všechno potřebné.

07.10.2018 4 z 5

Prvá zastávka Prvá zastávka Ed McBain

Oddechova jednohubka :-)

04.10.2018 3 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Kniha mohla mít o 200stran méně. Některé věci vyplnovali jen stránky. Styl psaní něco ve stylu nového moderního Shakespeara. Hlavní postava policista Macbeth je pěkně kvítko zabíjí, bere drogu, kuje pikle. Nebylo to špatné čtení. Sice trošku moc mrtvol ale dalo se to číst.

28.09.2018 3 z 5

Čarodějnice Čarodějnice Camilla Läckberg

Super jízda :-) Stran tedy mnoho,ale nevadí-bylo co číst.Hlavně mě bavilo číst o čarodějnicích z 17.stolení.Napínavé jako vždy.Těším se na další várku Camill :-)

21.09.2018 5 z 5

Místo tebe Místo tebe Sofie Sarenbrant

Skvele napsano,moc ctiva kniha,ktera se cetla vecer sama ;-) Cetla jsem i prvni dil a byla zvedava jak dopadne volne pokracovani.Jsem mile prekvapena,nasla jsem dalsi skvelou svedku kterou budu cist.Dokoupim si vsechno co napsala ;-)

11.09.2018 5 z 5

Oběti ráje Oběti ráje Kristina Ohlsson

Trosku jiny styl od K.O.Terorismus nemam rada,to asi nikdo.Bohuzel na svete je porad.Kniha byla ctiva,napinava.....dopadlo to dobre.

07.09.2018 4 z 5

Sedmikrásky Sedmikrásky Kristina Ohlsson

Perfektni napinave....skvele napsano,tohle ja muzu ;-) Trosku gulas v jmenech,maji vsechno podobne.Jinak pro me proste bomba kniha :-)

03.09.2018 5 z 5

Žena, po které se slehla zem Žena, po které se slehla zem Lone Theils

Prumerna detektivka.Prvnich 100 stran nudne,potom se to trochu rozjede.....ale i tak zadna hruza.Prvni kniha se me zamlouvala vice.

27.08.2018 3 z 5

Miovo blues Miovo blues Kristina Ohlsson

Obě knihy skvělé,napínavé..............zápletka zamotaná....přečteno na dovolené.Určitě sáhnu po dalších knihách spisovatelky :-)

25.08.2018 5 z 5

Šilhavý medvídek Šilhavý medvídek Ed McBain

Dalsi oddechova detektivka ;-)

14.08.2018 4 z 5

Byla jedna holčička Byla jedna holčička Ed McBain

Oddechove cteni.Opet slusne zamotana zapletka ;-)

13.08.2018 4 z 5

Brána osudu Brána osudu Agatha Christie

Oddechová luxusní detektivka od velké Paní :-)

09.08.2018 4 z 5

Revír Revír Helene Tursten

Spisovatelka me vtahla do deje skvele :-) Prijemna detektivka,bavila me velice.Urcite sahnu rada po dalsi knize :-)

20.07.2018 5 z 5

Žena s mateřským znaménkem Žena s mateřským znaménkem Håkan Nesser

Pohodová detektivka :-)

19.07.2018 4 z 5

Když běhá žena Když běhá žena Alexandra Heminsley

Sama běhám,ale zatím jen za domem či do lesa.Závody mě zatím nelákají,ale možná časem ano.
Kniha mě tedy hrozně bavila,zábavná byla až až.Já čtu jen detektivky....pořád jsem čekala na mrtvolu :-D ....žádná není,hlavní hrdinka to zvládla celá a živá.
Také jsem měla strach poprvé vyběhnout.Spisovatelka měla také hrůzu že by mohla cestou zvracet,nebo dostat průjem.Co se stane,když se jí udělá špatně?Může běžet,když se jí chce na malou,aniž by se nakonec pomočila?Myslí na probíhající scény,v nichž jí tělo přestává fungovat a dehydratací a vyčerpáním omdlévá.Hodně motivační kniha.
PS:já naštestí běhám kolem pole,pořád tam něco roste...ted je to nejlepší-roste tam kukuřice :-) Záchod super :-)

16.07.2018 5 z 5

Fízl Fízl Jesper Stein

Napsano napinave.Hlavni hrdina si to uziva v sexu a v drogove zavislosti podle chuti a libosti.Clovek by uz davno umrel predavkovanim....on ne da si trikrat drogu,zapije to vodkou a jede dal :-D No nevim,dost prekombinovano i tak me to bavilo ;-)

10.07.2018 4 z 5

Neklid Neklid Jesper Stein

Čtivé to sice bylo,ale mohlo být o pár stránech méně.Politické téma...mě tedy moc nebere.Přesto to nebylo špatné.

04.07.2018 3 z 5

Svině Svině Carl-Johan Vallgren

Drsná to kniha.Mě se velice skvěle četla a bavila.Zvrácení muži,prostituce,drogy,korupce...atd.Baví mě styl psaní spisovatele.Těším se na další díl ;-)

30.06.2018 4 z 5