SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Uzly a kříže / Hra na schovávanou / Zuby nehty Uzly a kříže / Hra na schovávanou / Zuby nehty Ian Rankin

Klasicka detektivka,bavila.Styl psani jako Ed Mcbain.Detektiv Rebus je zvlastni clovek,ve svem zivote ma chaoz.Do kazdeho pripadu je velice odhodlan dopadnout vraha.

24.01.2018 4 z 5

Maigret a muž z lavičky / Maigret a bezdomovec Maigret a muž z lavičky / Maigret a bezdomovec Georges Simenon

Klasicka ctiva detektivka co dodat ;-)

18.01.2018 4 z 5

Půlnoční kluk Půlnoční kluk Mark Hill

Prumerna kniha,cetla se celkem dobre.Jen obcas trochu gulas v postavach.Konec knihy me prekvapil.

18.01.2018 3 z 5

Ledové hlubiny Ledové hlubiny Kerstin Signe Danielsson

Super cteni.Tahle dvojice spisovatelu me bavi vic a vic.Pro me skvely styl psani.Vzdy velice zajimava zapletka.Tesim se na dalsi knihu ;-)

13.01.2018 5 z 5

Motýlí dům Motýlí dům Kerstin Signe Danielsson

Trosku jsem mela gulas v mnoho postavach.Jinak dobra detektivka.Skvela zapletka.Urcite sahnu po dalsim dilku autoru ;-)

08.01.2018 4 z 5

Případ Ewy Morenové Případ Ewy Morenové Håkan Nesser

Super kniha.Skvela zapletka.Styl Hakana me velice bavi.Urcite sahnu po dalsim dile :-)

02.01.2018 4 z 5

Bavilo a moc :-)

07.12.2017 5 z 5

Než jsi zemřel Než jsi zemřel Camilla Grebe

Další super kniha od sester :-) Jejich styl psaní mě velice baví.Píší hladce plynoucí a zároven strhující příběh.Těším se na další knihy.

04.12.2017 5 z 5

Trpčí než smrt Trpčí než smrt Camilla Grebe

Velice me bavi styl psani sester :-) Není to žádný drasták....ale dobře napsaná detektivka.Určitě si přečtu všechno co děvčátka napíší.

02.12.2017 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Kniha mě bavila celá.Četla jsem i lepší,ale za přečtení stojí.

21.11.2017 4 z 5

Zavřená truhla Zavřená truhla Sophie Hannah

Dávám 4body.Kniha hodně připomíná styl Agathy to ano,ale něco málo mě tam chybí.I přesto jsem ráda,že nám ten náš Poirot uplně neumřel...že trošku žije :-)

16.11.2017 4 z 5

Podvedená Podvedená Charlotte Link

Prostě božííí celá kniha.Zatím nejlepší co autorka napsala.Těším se na další dílo :-)

08.11.2017 5 z 5

Úlovek Úlovek Taylor Stevens

U me tedy za 3.

02.11.2017 3 z 5

Gideonův kruh Gideonův kruh Carin Gerhardsen

Tedy přečteno ale docela zklamaná.Přitom by kniha mohla mít hodně napětí.První tři díly nejlepší,pak trošku slabé.Uvidíme co bude dál :-)

16.10.2017 4 z 5

Karambol Karambol Håkan Nesser

Skvělá detektivka od super autora :-) Jen konec byl takový nic moc.

04.10.2017 4 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm Tess Gerritsen

Oddechova detektivka od Tess :-)

29.09.2017 4 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Super napinava kniha.Za me mate manzele za 4*.

25.09.2017 4 z 5

Prach Prach Patricia Cornwell

Opravdu velice nebavila.Dokonce jsem pár stránek přetočila.........a to se nedělá :-)

14.09.2017 2 z 5

Tyrkysové oko Tyrkysové oko Lenka Chalupová

Pro mě průměr tedy 3.

08.09.2017 3 z 5

Ďáblova hora Ďáblova hora Deon Meyer

Super kniha,velice mě pohltila až jsem dočetla a budu určitě číst další jeho knihy :-)

06.09.2017 4 z 5