šipek šipek komentáře u knih

Tiché dívky Tiché dívky Eric Rickstad

Tak pro mě velice povedená detektivka. Koukám zde na databázi knih na komentáře a né každému se kniha líbila. Čtenáře čekají nečekané zvraty a závěr knihy je strhující s otevřeným koncem. Chce to mít hned připravený třetí díl Vermontského cyklu. Za mě vřele doporučuji.

03.01.2020 5 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Velice dobrý psychothriller. Má prví kniha od této autorky a určitě ne poslední. Kniha nepostrádá napětí, vše do sebe zapadá a v závěru knihy je vše srozumitelně objasněno.

26.11.2019 5 z 5

Teď, nebo nikdy Teď, nebo nikdy Harlan Coben

Tak super psychologický thriller, plný nečekaných zvratů. Kniha nemá hluché místo a moc dobře se čte. Konec knihy je super i když jsem něco podobného očekával. Vřele doporučuji milovníkům tohoto žánru. Za mě krásných a poctivých pět hvězdiček.

04.07.2019 5 z 5

Práskač Práskač Jan-Erik Fjell

Jako první výborná detektivka až jsem překvapený, že nemá vyšší hodnocení zde na databázi knih. Dvě časové linie a prostředí mafie vše do sebe zapadá. Já byl z knihy vyloženě nadšený a těším se na pokračování. Vřele doporučuji mým oblíbeným uživatelům.

12.06.2019 5 z 5

Nadobro ztracený Nadobro ztracený Harlan Coben

Tak to bylo výborný. Mě se kniha moc líbila a čím jsem byl dále tím to bylo lepší. No a konec knihy byl výborný, zvrat za zvratem, ale vše do sebe logicky zapadalo.

14.03.2019 5 z 5

Druhá oběť Druhá oběť Karin Slaughter

Mám přečtenou celou sérii detektivek s Willem Trentem a tuto knihu hodnotím jako nejslabší. Nemohl jsem se začíst a jsem rád, že jsem knihu dočetl do konce.

10.01.2019 3 z 5

Číhání Číhání Eric Rickstad

Tak mé první setkání s tímto autorem a určitě né poslední.Čtivá detektivka s postupným odkrýváním pravdy a překvapivým závěrem. Kniha má dost zajímavý námět.

19.12.2018 4 z 5

Kameník Kameník Camilla Läckberg

Tuto sérii detektivek s Erikou a Patrikem mám přečtenou celou. Je to takové pohodové čtení a klidné. Po těchto knihách sáhnu, když si potřebuji orazit od psychothrillerů.

05.06.2017 5 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Tak to bylo počteníčko. Tak takový způsob likvidace obětí to jsem ještě nečetl. Kniha se pomalu nedá odložit. Detektiv Winter je úžasný. Tato kniha má jednu vadu, že končí. Určitě jdu do dalšího dílu této série.

29.05.2016 5 z 5

Mrazivé ticho Mrazivé ticho Wulf Dorn

Dle hodnocení zde na databázi knih velice slušný thriller. Naprosto s hodnocením souhlasím. Je to mé první setkání s tímto autorem a určitě ne poslední. Do poslední chvíle čtenář netuší kdo je vrahem a co za vším bylo.

13.05.2016 4 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Tak další vynikající kniha od tohoto autora. Má již třetí přečtená kniha s oddělením Q a musím říci stále a stále lepší.Již se moc těším na Složku 64. Dávám 5 hvězdiček.

15.08.2014 5 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

dávám pět hvězdiček, přečteno jedním dechem má to spád a stále se něco děje ani se nechce od této knihy odcházet.

04.10.2013 5 z 5

Pohřbení andělé Pohřbení andělé Patricia Gibney

Tak tento díl byl hodně promyšlený do posledního detailu. Zde jsem musel zapnout své mozkové závity a neustále přemýšlet, abych se v ději neztratil. Jé kolikrát jsem se i musel vrátit. Těch postav bylo v tomto dílu požehnaně, ale vše tam patřilo a do sebe zapadalo. Za mě paráda a vřele doporučuji.

13.09.2024 5 z 5

Lovci štěstěny Lovci štěstěny Jan-Erik Fjell

Tak tuto sérii mám přečtenou celou a nemám jí co vytknout, jedním slovem paráda.

24.07.2024 5 z 5

Tri hodiny Tri hodiny Anders Roslund

Za mě zasloužené čtyři hvězdičky. Zrovna téma o uprchlících nevyhledávám, ale tohle bylo dost dobrý.

04.01.2024 4 z 5

Bezčasí Bezčasí Erik Axl Sund

Ani se mi nechce tuto knihu hodnotit. Po přečtení prvních 100 stran jsem chtěl knihu odložit, ale se zapřením jsem dočetl. Měl jsme v knize neskutečný chaos. Za mě to bylo dost nepřehledné. Jsem rád že jsem dočetl.

17.10.2023 2 z 5

Noční směna Noční směna Michael Connelly

Po pomalejším a seznamovacím rozjezdu kniha dostala spád a napětí. Dějem knihy se proplétají tři případy na sobě nezávislé. Trošku se mi to motalo, ale aspoň jsem musel o to více zapojit mé mozkové závity. Za mě velice slušný první díl nové série s policistkou Renée Ballardovou.

22.04.2021 4 z 5

Tři minuty Tři minuty Anders Roslund

Tak prvních 100 stránek celkem nuda až jsem chtěl knihu odložit. Po slabším začátku kniha dostala spád a četla se velice dobře. Je to spíše takový špionážní román jak detektivka. Zasloužené 4 hvězdičky.

24.01.2021 4 z 5

Dlouhé stíny Dlouhé stíny Charlie Donlea

Tak docela těžko uvěřitelný příběh, ale dost dobrý. Dvě dějové linie vůbec nevadí ba naopak. Mě se kniha četla velice dobře a již se moc těším na další díl této série.

03.01.2021 4 z 5

Zkaženost Zkaženost Brian Freeman

Za mě pohodová a dobře napsaná detektivka. Trošku zdlouhavá kniha s přehledným závěrem.

06.12.2020 4 z 5