šipek šipek komentáře u knih

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Tak a hurá na další díl této dost dobré serie případů s Josie Quinnovou. pokud bude v knihovně k mání. Za mě plný počet hvězdiček. Krátké kapitoly svižný děj plný zvratů. Trošku se mi zdál překombinovaný příběh s novorozenětem.

07.06.2022 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Tak tohle byla jízda, za mě plný počet hvězdiček a vřelé doporučení milovníkům tohoto žánru. Kniha je čtivá nepostrádá napětí a u konce jsem jí nemohl odložit. Moc se těším na další díl a doufám, že se objasní nevyjasněné otázky z tohoto dílu.

02.07.2021 5 z 5

Údolí Údolí Bernard Minier

Tak můj oblíbený autor a má oblíbená série s Martinem Servazem mě opět nezklamala. Má to jednu velkou nevýhodu knihu při čtení sotva udržím ale je přečtená za dva dny .
Opravdu se velice dobře čte a těžko se odkládá. Vřele doporučuji milovníkům tohoto žánru.

04.06.2021 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Tak tuto sérii detektivek čtu postupně a zdá se mi stále lepší a lepší. Kniha má napětí, spád a hrozně rychle se čte. Vřele doporučuji milovníkům detektivek.

10.01.2019 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Knihy od této dvojice autorů jsem si zamiloval. Ne nadarmo mám tohoto autora v oblíbených. Kniha má spád, zajímavá zápletka, Joon Linna opět vynikající, ale něco málo mi v této knize oproti ostatním knihám od tohoto autora chybělo. Asi jsem přísnější než na ostatní autory ale jednu hvězdičku ubírám. A co říci k tomu závěru knihy? Nezbývá nám než se těšit na další díl.

22.05.2018 4 z 5

Dokonalá lítost Dokonalá lítost Helen Fields

Tak tahle série mě neskutečně baví. Doporučuji číst postupně. Snad se dočkáme pokračování, přeci to nemůže takhle končit. Pachatele v tomto dílu není těžké uhádnout, ale ty emoce uf.

12.10.2023 5 z 5

Inspektor Prevít Inspektor Prevít František Niedl

Kniha napsaná s humorem a snad ani ne detektivka. Ze začátku jsem se nemohl do čtení nějak dost, ale čím více stránek jsem měl za sebou, tím jsem byl více a více nadšený. Prostě pohodové a veselé chvilky při čtení této knihy jsem prožíval. Ne každému čtenáři se tento styl psaní musí líbit , ale za mě plný počet hvězdiček.

13.06.2023 5 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Pro mě nevšední téma, ale zajímavý. Jednu hvězdičku tentokrát musím ubrat za vyšetřování starého Pennova případu. Mě to k této knize moc nesedlo. Jinak klasická Angela, je radost mít její knihy v knihovně.

08.03.2023 4 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Tak dost bylo románů pro ženy, teďka musím již sáhnout po pořádné detektivce. Na mě to bylo dost zdlouhavé , ale závěr knihy byl pravdivý, úplně ze života jak to opravdu je. Epilog jsem si dokonce přečetl vícekrát.

08.02.2023 4 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Tak hurá na další díl této skvostné série. Co k této knize napsat, když vše je již zmíněno v komentářích. Za mě jednoznačně pět hvězdiček a vřelé doporučení milovníkům drsnějších detektivek.

09.09.2020 5 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Tak další výborná kniha. Upozorňuji, že tuto sérii je dobré číst postupně. Nyní čekám až vyjde další díl této série a musí to být co nejdříve, jsem hrozně natěšený na pokračování.
Od této knihy se nedá odejit, nutí čtenáře číst a čist dále až přijde konec a vlastně další začátek. Vřele doporučuji všem mým oblíbeným čtenářům zde na databázi knih.

02.09.2019 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Tak takové pohodové čtení. Zápletka zajímavá s nečekaným rozuzlením. Trošku mi vadila nesmrtelnost hlavního hrdiny.

31.05.2019 4 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Wendy Dranfield

Velice slušný začátek další série. Mě se kniha moc dobře četla. Zajímavá dvojice soukromých oček. Okamžitě jdu na další díl.

06.05.2024 5 z 5

Černé léto Černé léto M. W. Craven

Ne nadarmo má tato kniha zde na databázi knih tak vysoké hodnocení. Vynikající pokračování této série. Čtivé, napínavé s fajn dvojicí vyšetřovatelů. Nechybí ani humor. Můžu jen doporučit a já jen již čekám na třetí díl. Jsem v knihovně v pořadníku, tak snad to nepotrvá dlouho.

27.06.2022 5 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Tak můj oblíbený autor opět nezklamal. Tato série s Martinem Servazem je jedna z nejlepších co jsem četl. Kniha se pomalu nedá odložit, má spád, napětí, má vše co má správný thriller mít. Za mě spokojenost a vřele doporučuji.

08.06.2020 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Opět parádní detektivka s úžasnou Kim. Tuto sérii musím vřele doporučit, je radost tyto případy číst. Kniha se pomalu nedá odložit a nutí čtenáře číst a číst dále.

24.12.2019 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Tak knihy od tohoto autora se velice dobře čtou, jsou napínavé a mají spád. Čtenář se nenudí a velice rychle je na konci knížky. Trošku mě zarazilo a přišlo mi až neskutečné jak můžou být lidé zmanipulovaní a ovladatelní. Také zde nahlédneme do osobního života inspektorky Eriky Fosterové.

10.10.2019 4 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Tak to byla neskutečná jízda. Pomalu ani nevím co napsat to se prostě musí přečíst. Způsob vražd dost brutální a detektiv Hunter opět perfektní. Při každé volné chvilce jsem měl knihu v ruce.

16.02.2017 5 z 5

Království z kostí Království z kostí J. D. Kirk (p)

Napínavá kniha a sympatický detektiv Jack Logan. Za mě zasloužených 5 hvězdiček. Musím se podívat hned po druhém dílu této série.

18.05.2023 5 z 5

Skočný příliv Skočný příliv Rolf Börjlind

Tak za mě plný počet hvězdiček. I když ze začátku to vůbec tak nevypadalo. Měl jsem problém s jmény a jednotlivými názvy, tak jsem se trošku ztrácel. Kolikrát jsem se musel i vrátit. Ale jak děj plynul tak jsem se chytil a byla to paráda. No a ten šokující závěr jsem vůbec neočekával. Takže nakonec velká spokojenost.

13.04.2023 5 z 5