Stipec231 Stipec231 komentáře u knih

Domeček krve a bolesti Domeček krve a bolesti Mike Carey

Mam rad horory a tento se opravdu povedl. Domecek, demoni, duchove…tohle proste muzu.

18.08.2024 4 z 5

Providence (omnibus) Providence (omnibus) Alan Moore

Nez jsem se do knihy pustil, tak jsem sjel celeho Lovecrafta, ktery tomu da ten spravny smysl. Jednoznacne je to vyborna kniha, ktera ma nekdy strasne nudne pasaze. Ten kdo ma rad Lovecrafta, tak si tohle veledilo musi precist!

18.08.2024 4 z 5

Sunstone: Milost!: Kniha druhá Sunstone: Milost!: Kniha druhá Stjepan Šejić

Druhy dil Milosti! si chysta pudu pro neco vetsiho ale porad je to skvele. Sejic se tady toho vubec neboji a pridal na erotice, ktera vzdy skonci nejakym vtipem. Postavy si zijiu svuj krasny pribeh. Tento rok vyslo uz pokracovani, tak snad brzy bude i u nas :-)

Sunstone: Milost!: Kniha první Sunstone: Milost!: Kniha první Stjepan Šejić

Pokracovani nas zavede na zacatky ctyr postav. To, co se nakouslo v predchozich knihach se vice otevre a zacne vypravet jiny pribeh. Zacatky s BDSM jsou fajn a vsechno je obaleno do vtipu, ktery Šejic umi. Kresba opet zase top.

Sunstone 3 Sunstone 3 Stjepan Šejić

Uzil jsem si celou cestu dvou hrdinek, ktera mi udelala ohromnou radost. Treti kniha se zameruje na povidky a ty jsou tady dulezite pro komunikaci mezi Lisou a Ally. Je to romantika, humor a nejake to BDSM v pozadi. Ted je cas se pustit do pokracovani s nazvem Milost!

09.08.2024 5 z 5

Batman a Joker: Destruktivní duo Batman a Joker: Destruktivní duo Marc Silvestri

Muj druhy superhrdinsky komiks po Harleen a trochu zklamani. Navnadil me tucny obsah tohoto komiksu a zajimavy namet.
Je to moc krasne nakresleny komiks a v kazdem panelu jde videt ta temnota a surovost ale tady to pozitivum pro me konci. Az moc rychle mi prislo, ze Batman spojil sily se svym uhlavnim nepritelem a nesnazil se vic…Jinak je to takova temna detektivka, ktera v nekterych mistech dokaze prekvapit…od Black labelu jsem cekal proste vic.

06.08.2024 3 z 5

Sunstone 2 Sunstone 2 Stjepan Šejić

Opet vyborne napsane a krasna kresba pokracuje. Uzivam si ten pribeh dvou holek, ktere prozivaji romanci, ktera ma ovsem trnitou cestu. Nova postava do party pratel vyborne zapadla a ja uz se nemuzu dockat az mi dorazi treti dil.

06.08.2024 5 z 5

Košík plný hlav Košík plný hlav Joe Hill (p)

Tohle miluju! Byla to ztracene pekne krvava a rychla jizda! Chci vic od DC Black labelu! Pribeh vtahne a pusti vas az na konci! Nejvic ocenuji atmosferu pri setkani s druhou hlavou! To bylo neco, tak dobreho! Jednoznacne plny pocet hvezd.

Sunstone 1 Sunstone 1 Stjepan Šejić

Po precteni Harleen jsem sahl po stejnem autoru a tady si me Stjepan Šejic opet ziskal.
Na romaticke pribehy moc nejsem ale tohle je opravdu strasne dobre napsany pribeh, ktery se netoci jen kolem BDSM.
Lisa a Ally jsou sympaticke postavy, ktere vam prirostou k srdci a ja jsem rad, ze tohle dilo u nas bylo dokonceno a muzu si ho postupne davkovat.
Kresba je nadherna a ja si musel vsechny panely znovu a znovu prohlizet.

Harleen Harleen Stjepan Šejić

Muj prvni komiks v zivote, ktery me dostal na krasnou obalku knihy.
Mel jsem trochu strach jestli me to bude bavit [ Myslel jsem si, ze komiksy jsou pro deti a seredne jsem se spletl!] Tohle dilo autora me pohltilo a touhle knihou se muj pohled na komiksy uplne zmenil!
Stjepan mi otevrel něco nepoznaneho a ja mu dekuji! Jeho kresba je nadherna a dokazala me vtahnout do deje. Kazdy jeho panel jsem hltal a nekolik vterin si je jen prohlizel. Tohle je perfektni psychologicky pribeh, ktery vas vtahne a nepusti.