surikata246 surikata246 komentáře u knih

Malý Alšův Špalíček Malý Alšův Špalíček Mikoláš Aleš

Překrásná knížka s krásnými obrázky. Velmi oblíbená a vždy potěšila.

Harperova biochemie Harperova biochemie Robert K. Murray

Z této velké knihy jsem se učila k náročné zkoušce, kterou jsem naštěstí zvládla. Později jsem ji prodala mladším kolegům.

Červený pulovr Červený pulovr Gilles Perrault

Moc napínavé a strhující čtení,které jsem za noc přečetla.

Čítanka pro třetí ročník Čítanka pro třetí ročník Vladimíra Gebhartová

Vzpomínám si na tuto pěknou čítanku, kterou jsem měla velmi ráda.

Mikulášovy průšvihy Mikulášovy průšvihy René Goscinny

Vzpomínám na dětství na příběhy, které jsem měla moc ráda a bavila se u nich. Tuto konkrétní knížku dostal můj bratr k narozeninám a skákal skoro až do stropu jakou měl radost.

Prostory a dialogy Evy Jiřičné Prostory a dialogy Evy Jiřičné Karel Hvížďala

Nádherné rozhovory s velmi inteligentní a talentovanou dámou,kterou velmi obdivuji. Rozhodně doporučuji.

Kočka, která viděla rudě Kočka, která viděla rudě Lilian Jackson Braun

Tyto příběhy o kočce a vyšetřování zločinů jsem velmi ráda četla a dobře se bavila. Doporučuji.

Abeceda Abeceda Miloš Holas

Nádherná knížka,kterou jsem měla velice oblíbenou v dětství.Ráda jsem si v ní listovala a užívala si krásné obrázky.

05.10.2019 5 z 5

Kdo bude plakat, až tady nebudeš? Kdo bude plakat, až tady nebudeš? Robin S. Sharma

Překrásná a velmi poučná kniha.

17.08.2019 5 z 5

Komu není shůry dáno, dlouho duchem nebude Komu není shůry dáno, dlouho duchem nebude Arto Paasilinna

Nádherné a pohodové čtení.

17.08.2019 4 z 5

Kouzlo Kouzlo Rhonda Byrne

Pro mne milé setkání a pohlazení v pravou chvíli v boji s těžkou nemocí.Děkuji.

Kořeny Kořeny Miika Nousiainen

Do knížky jsem se nejprve nemohla začíst,ale později jsem se bavila a těšila se až ji po práci zase vezmu do ruky.A každou další stránkou mě začínalo být líto,že už to bude končit.

Takovým patří svět Takovým patří svět Catherine Coulter

Celkem pěkné čtení,ale ničím nevybočuje z průměru.

22.04.2019 3 z 5

Jenom zrnko písku Jenom zrnko písku Otakar Chaloupka

Taková dost bizarní slátanina,nemohu jinak.

21.04.2019 2 z 5

Provdaná proti své vůli Provdaná proti své vůli Lajla

ˇPřečteno už před delší dobou a naprosto mě to tehdy šokovalo i téměř uzemnilo.

20.04.2019 4 z 5

Pyramida Pyramida Henning Mankell

Komisaře Wallandera mám ráda,ale tuto knihu jsem měla rozečtenou dost dlouho a moc to nepostupovalo,ale pak jsem se zapřela a zvládla to.

18.03.2019 4 z 5

Pes Jejího Veličenstva a jeho mise Pes Jejího Veličenstva a jeho mise David Michie

Pohodové čtení,které celkem plynulo,ale nemělo takovou hloubku jako Dalajlámova kočka.

18.03.2019 4 z 5

Řev motýlů Řev motýlů Reginald Hill

Trochu zdlouhavé a komplikované,ale přečíst se to dalo.

20.02.2019 3 z 5

2x Nero Wolfe 2x Nero Wolfe Robert Goldsborough

Pro Nera Wolfa mám odjakživa slabost a vždycky se spolehlivě pobavím.

04.02.2019 4 z 5

Otázky z Fyziky pro přijímací zkoušky Otázky z Fyziky pro přijímací zkoušky Tomáš Blažek

Tyto otázky jsem využila při přípravě na přijímačky na lékařskou fakultu jako doplnění znalostí středoškolské látky,protože jako studentka zdravotnické školy jsem měla manko,které jsem doháněla přípravnými kursy,doučováním a různými knihami.

03.02.2019 5 z 5