T.erez T.erez komentáře u knih

Dědečku, vyprávěj - etiketa pro kluky a holčičky od tří let Dědečku, vyprávěj - etiketa pro kluky a holčičky od tří let Ladislav Špaček

Dceři se kniha moc líbila a četli jsme ji mnohokrát. Já osobně z ní tak nadšená nejsem. Někdy je to jak odborný výklad a má to nekonečné souvětí, které se nahlas špatně čtou. Trochu mě překvapilo, že to dceru tak bavilo. Na druhou stranu, já nejsem cílová skupina

14.05.2023 3 z 5

Medvěd nechce jít spát Medvěd nechce jít spát Oksana Bula

Kniha má krásné ilustrace, příběh je velmi jednoduchý. Mojí dceři (2,5 let) se libí. Dle komentářů, některým chybí konec. Za mě ne, moje dcera dost často podobně usíná. Takže máme téma k zamyšlení, že je lepší jít do postele než někde náhodně usnout :)

30.09.2021 5 z 5

Rozvíjej se, děťátko... Rozvíjej se, děťátko... Eva Kiedroňová

Kniha je vynikající, co se týče popisu psychomotorického vývoje - jaké pohyby by mělo dítě zvládat a které, jsou špatné. Dokonce mi ji doporučovala rehabilitační sestra, když jsem s malou chodila na vojtovku.
Nicméně zpracování textu není nic moc. Dost často se tam informace opakují a je to zbytečně zdlouhavé. Také je to psáno zbytečně dogmaticky, jako kdyby všechny děti měly zvládat to samé.

17.03.2021 4 z 5

Papuchalk Petr Papuchalk Petr Petr Horáček

Výborná knížka pro děti co potřebují jednoduchý text a k tomu pěkné obrázky :)

20.09.2020 5 z 5

Můj den – Velká knížka pro malé vypravěče Můj den – Velká knížka pro malé vypravěče Caryad

Výborná, čteme s malou několikrát denně. Teď má 13 měsíců, takže jen popisuji co tam je, ale předpokládám, že časem přidáme i příběhy :) Je super, že den začíná a končí v domě (průřez několika bytů) a jsou tam běžné denní činnosti jako čištění zubů, koupání apod. Rozhodně doporučuji.

31.03.2020

Draci na hradě Ruinově Draci na hradě Ruinově Terry Pratchett

Tuto knihu je vhodné brát jako knihu pro děti, která potěší i dospělé. Osobně jsem se u povídek pobavila, nicméně kdo by očekával něco podobného Zeměploše, bude téměř jistě zklamaný.

01.01.2019 4 z 5