Tesset Tesset komentáře u knih

Inferno Inferno Catherine Doyle

Větší vzrůšo než první díl, ale místy trochu naivní a nereálné. Nicméně se to čte dost dobře.

19.02.2020 4 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Něco tomu chybělo. Takový dost pomalý rozjezd a nic moc se tam nedělo až pak ke konci. Uvidíme, co daší díly.

16.02.2020 3 z 5

Komisař Komisař Paulina Świst

O dost slabší než Prokurátot, ne co se týká děje, ale těch dvou hlavních postav. Radek naprostý kretén, těžko věřit, že by ho nějaká žena chtěla. No a Zuza, co k ní říct, naprostá husička.

14.02.2020 3 z 5

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Hodně vsuvek z minulosti, z kterých jsem měla pocit, že jen mají nahnat stránky. Kaz pořád stejně nesympatický. A Mathias a Nina? Za to bych dala nejraději mínus pět hvězd.

12.02.2020 3 z 5

Tohle bylo super. Nechyběla tomu hromada vtipu, postavy byly sympatické, krásně to ubíhalo. Velmi povedené čtení. Doporučuju.

11.02.2020 5 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Celkově to nebylo špatné, mělo to švih a vtip, ale něco mi tam ještě chybělo. A ten konec se mi moc nezdál, takový jakoby ušitý horkou nití. Dost mě pobavilo, když autor v poděkování řekl, že editoři za něj knihu přepsali, a přiznal tak, že vlastně na výsledné podobě moc zásluh nemá. Zajímavé.

09.02.2020 4 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Úplně jiné prostředí než obvykle. Četlo se to fajn, akorát bych ocenila větší část, když byli oba dospělí. Ten závěr byl takový trochu přitažený za vlasy a taky to, že Leka s nikým nespal.

08.02.2020 4 z 5

No... čekala jsem něco trochu jiného. Části o Gilmorkách nebo Famílii super, ale zbytek? Trochu zmatek, občas jsem se nechytala, těžko říct, jestli to bylo překladem nebo takový je i originál. Občas to na mě dělalo dojem, že to vydali jen pro to, že to napsala právě Lauren (jak tam sama píše slavnému vydají i úplnou blbost). Ocenila bych více infa okolo Gilmorových děvčat, třeba i z pohledu dalších herců apod.

07.02.2020 3 z 5

Zkrocení bouřliváka Zkrocení bouřliváka Samantha Towle

Tak tohle už fakt ne. Dostala jsem z toho cukrovku. Nakonec se všichni svezli na duze do západu sluncu a třpytkama je zkropil jednorožec. Nic proti, těm co mají rádi takové brutální slaďárny sw to zaručeně bude líbit, ale ti, kteří chtějí něco realističtějšího se z toho skoro zblázní (hlavně při představě, že by ty dialogy probíhaly ve skutečném světě - se mnou někdo tak mluvit, tak se potrhám smíchy).

06.02.2020 1 z 5

Přátelé Přátelé Kelsey Miller

Plno zajímavých informací k seriálu i to, jak se k němu herci vůbec dostali. Osobně bych ocenila více střípků z natáčení, nějaké vtipné přešlapy a tak, ale to by museli poskytnou lidé ze štábu a sami herci, což asi není moc reálné.

05.02.2020 4 z 5

Upřímnou soustrast Upřímnou soustrast Guillaume Bailly

Kraťoučké příběhy, které jsou vtipné, smutné, místy až nechutné a často úplně nepředstavitelné. Každopádně kniha aspoň trochu přibližuje život funebráků skrze tyto příhody. Za mě fajn.

03.02.2020 4 z 5

Kirké Kirké Madeline Miller

Mám antiku a obzvlášť řeckou mytologii velmi ráda, ale tohle teda určitě ne. Pro mě to bylo velmi nudně napsáno. Takové nakupení příběhů, kterým ale pokaždé něco chybělo. Téma dobré, ale zpracování mě neoslovilo.

01.02.2020 2 z 5

Bouřlivák Bouřlivák Samantha Towle

Trochu jsem se toho bála, když jsem viděla tu obálku, ale byla jsem příjemně překvapena. Pak ale, někdy v půlce se stalo nevím co a šlo to s kopce. Obě postavy se mi dost znelíbily, působily na mě dost pokrytecky a slabošsky. Druhý díl asi ještě dám, ale váhám.

29.01.2020 2 z 5

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Četlo se to dobře, rychle to ubíhalo, ale nic moc extra se tam nestalo. Jinak to bylo ale sympatické čtení. Doufám, že další díly budou obsahově lepší.

25.01.2020 3 z 5

Černá ruka: Válka mezi geniálním detektivem a nejnebezpečnějším tajným spolkem americké historie Černá ruka: Válka mezi geniálním detektivem a nejnebezpečnějším tajným spolkem americké historie Stephan Talty

Téma skvělé, vůbec jsem o něčem takovém neměla ani tušení, ale zpracování pro mě velmi nudné. Tak nějak napřeskačku, neucelené. Škoda.

22.01.2020 2 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Tak tohle nebylo nic moc. Přišlo mi to jak nějaká telenovela. Ani Isaiah ani Maritza mi nebyli sympatičtí, tím mi to zkazilo celý příběh. Ani ty dialogy nijak nezaujaly, chyběl tomu humor a vtip. A bůh ví proč, mi strašně lezly na nervy ty Maritzyny umělé prsa ????

22.01.2020 1 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Super. Autorky mám ráda a můžu se spolehnout, že když nic jiného aspoň mě jejich knihy pobaví. Musím ale ubrat jednu hvězdičku za ten konec, to bylo takové přeslazené a moc mibto ke zbytku příběhu nesedělo. Naopak epilog to pak zase zachránil a vrátil tomu zdání reality.

18.01.2020 4 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

To byla teda kravina. Žádna silná osobnost, nuda, žadná zápletka ani vtip. A přeslazené, až mě z toho rozbolely zuby.

17.01.2020 1 z 5

Rozhodně by bylo lepší, kdyby to bylo psáno klasicky a ne jako scénář. Takhle mi to moc nesedlo, i když to bylo zase rychle přečtené. Ale nemohl se, podle mě, pořádně rozvinout ten příběh.

16.01.2020 3 z 5

Paměť kostí Paměť kostí Diana Gabaldon

Budu se opakovat, ale opět naprosto dokonalé. Dost čtenářů si stěžuje, že je nebaví části s Bree a Rogerem nebo Williamem, ale tady jde v podstatě o rodinou ságu, takže je třeba s tím počítat. Navíc pro mě byly i tyhle kapitoly zajímavé. No a konec, to byla smršť! Už se nemůžu dočkat dalšího dílu.

16.01.2020 5 z 5