veronika9761 veronika9761 komentáře u knih

Odemykání dětského potenciálu Odemykání dětského potenciálu Jan Mühlfeit

Pro me dost aha momentu. Prima kus.

12.09.2023 4 z 5

Poslední slova Poslední slova Kerry Lonsdale

Teda, to byla smrst, paradni ctivo. Bezim na druhej dil, vareni obeda pocka.

29.07.2023 5 z 5

Doktorka Viktorie Doktorka Viktorie Markéta Harasimová

M. Harasimovou mam zarazenou jako autorku neprilis dobrych divcich romanu, ktere jsem cetla pred spoustou let. Ale tahle knizka teda poradne prekvapila. Fakt prima cteni.

20.07.2023 4 z 5

Jeho a její Jeho a její Alice Feeney

Od pulky knizky jsem verila, ze znam pachatele. Ale zaver me prekvapil, byla jsem uplne mimo. Bohuzel to bylo jedine, co na knizce muzu hodnotit kladne.

08.07.2023 2 z 5

Výměna rolí Výměna rolí Melanie Moreland

Nejlepsi byly poslední 2 stranky, jinak slabota.

08.07.2023 2 z 5

Zeb Zeb Jay Crownover

Za me nejprijemnejsi dvojice hlavních hrdinů cele serie.

02.07.2023 4 z 5

Mýty a naděje digitálního světa Mýty a naděje digitálního světa Patrick Zandl

Paradni, ucelenej a pomerne laicky popsany digitální svet. Super taky ceske realie.

27.06.2023 5 z 5

Malinka Malinka Dita Táborská

Tohle by si meli precist vsichni, co maji dojem, ze decaky nejsou zas tak spatny. Jinak se cetlo fajn, ale neni to nic, k cemu bych se chtela vratit.

20.06.2023 2 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

(SPOILER) Rikam si super, konecne hlavni hrdinka s poradne ctizadostivym planem, to beru! Ale od ty doby, co s mizernym hlidanim ve veku ditka 1(!) mesic bez problemu studovala Harvard, zatimco muz rozjizdel podnikání, to je teda scifi uplny. Pobavilo, tak akorat na jednu hvezdu.

15.06.2023 1 z 5

Jestli to řekneš... Jestli to řekneš... Gregg Olsen

Peknej hnus jako. Brrr, jeste ted mam husi kuzi.

04.06.2023 5 z 5

V cizí kůži V cizí kůži Allen Eskens

(SPOILER) Mam rada tyhle zaporaky detektivy. Na konci mi jen chybela informace, kdo byla vlastne Ianna a jestli byla jeji minulost pro pribeh důležitá.

28.05.2023 4 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

(SPOILER) Kolem knizky byl v dobe vydani obrovsky ohlas. Ctu ji az po nekolika mesicich, kdy jsem ji koupila za zlomek puvodni ceny ve výprodeji. Vzhledem k tematu a celkovemu vyzneni knizky jsem teda ocekavala mnohem brutalnejsi konec. Dej celkove mi prisel hodne povrchni.

20.05.2023 3 z 5

Této tiché noci Této tiché noci Mari Jungstedt

Dost me rusila druha dejova linka, ktera v detektivce nema co delat a vlastne zastinila dej. Pritom prvni dil super, nechapu.

14.05.2023 2 z 5

Neviditelný Neviditelný Mari Jungstedt

Zacatek pokulhaval, malem jsem knihu s prvni tretinou odlozila. To by ale byla skoda, dalsi casti knihy jsou dechberouci.

26.04.2023 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Prima kus, teda jen te doby, kdy jsem vůbec nepochopila konec. Posledni 4 stranky ctu furt dokola, ale moudra z toho teda nejsem.

28.02.2023 2 z 5

Strmý pád Strmý pád Linda Castillo

Zapletka je hodne podobna jedne predchozi autorcine knize, az jsem si rikala, jestli ji nectu znova. Na pomery autorky spise prumerne dilo.

17.02.2023 3 z 5

Její tajemství Její tajemství Penelope Bloom

V ramci zanru a serie lepsi prumer.

10.02.2023 3 z 5

Zvuky probouzení Zvuky probouzení Petr Třešňák

Pro me prilis filozoficky kus. Po Detech uplnku jsem cekala dalsi nahled do zivota s autistickym ditetem a az na jednotlivé situace je knizka spis spiritualistickou priruckou s nazvem Jak prezit.

22.01.2023 3 z 5

Nikdy nevíš Nikdy nevíš Chevy Stevens (p)

Celou dobu jsem měla dojem, ze jsem tuhle knihu uz cetla (musim vest svuj ctenarsky denik trochu lip). Knizka se i presto dobre cetla, az na drobne zadrhele v prostredni casti. Teda, hlavni hrdinka mi byla solidne nesympaticka. ****

01.01.2023 4 z 5

Dračice a mazánek Dračice a mazánek Torey L. Hayden (p)

Musela bych napsat to, co vždycky u knih autorky pisu. Skvely pribeh, mrazive chovani dospelych k detem (v tomhle dile obzvlast!) a velmi zvlastni volba ceskeho nazvu knihy.

28.12.2022 5 z 5