veronika9761 veronika9761 komentáře u knih

Láska na druhý pokus Láska na druhý pokus M. J. Summers (p)

Nenarocna oddechovka, nic, co bych musela cist vickrat

21.06.2019 2 z 5

Lovec osudů Lovec osudů Iva Hlaváčková

Absolutne nechapu, jak neco takovyho muze nekdo vydat? Ikar? Jak tohle muze prodavat luxor za skoro tri kila? Kdybych tuhle knizku nekoupila ve sleve za dvacku, tak bych ji snad sla reklamovat! Dej absolutni splacanina, korektor tohle dilo evidentne ani nevidel, natoz aby zasahl, a postavy vsechny jak v rausi. Jedinej duvod, proc jsem tohle docetla do konce, je ten, ze nesnasim nedoczeny knizky. Zitra dam tenhle skvost do nejaky knihobudky, at si uzijou i dalsi ctenari. Dost by me zajimalo, co je treba komu udelat nebo slibit, aby sla do prodeje takovahle kvalitni vec. Treba bych si mohla nechat vydat svoji prvotinu z druhe tridy, dost podobne urovne jako toto. Ctu výhradne knizky na doporuceni nebo oblibenych autoru a myslim, ze je na case se k tomuto osvedcenemu modelu vratit. Uz nikdy vic.

18.01.2019 odpad!

Lék na smutek Lék na smutek Táňa Keleová-Vasilková

Na můj vkus moc dobrých konců :-)

02.10.2018 4 z 5

Svatba naoko Svatba naoko Jo Watson

Některé situace malinko křečovitě naroubované na hlavní linku. Pobavilo, nenudila sem se.

27.09.2018 5 z 5

Veronika Žilková: Dělte dvěma Veronika Žilková: Dělte dvěma Petr Macek

Veroniku Zilkovou jsem měla vždycky zarazenou jako nudnou naivku. Jak jsem se spletla!

14.09.2024 5 z 5

Nevinná hra Nevinná hra Alex Dahl

Oproti druhemu dilu (Kdyz zmizela), je pribeh z tehle knizky chatrny a zaplatovany. Pribeh se odviji na zacatku a na konci, uprostred se nepohne ani listecek. Nejedna dejova linka je hodně podobna s druhym dilem, kde ale vystupuji jine postavy, kterym se deji podobne veci (?)

26.08.2024 3 z 5

Když zmizela Když zmizela Alex Dahl

Za me prima cteni, pokud teda odhledneme od tematu. Spoustu zvratu a nasledne do sebe zapadajicich koncu, ale nic nelogickeho. Skoda jen, ze zase chybí informace o tom, ze se jedna o dalsi dil série.

25.08.2024 5 z 5

Clarity Clarity Karolína Bendová

Nejsem cilovka tyhpe knizky, ale taborova cast me naprosto neuveritelne vratila do prostredi prazdninovych taboru, kde jedina moje starost byla, jestli bude vecer diskoteka. Dej v knize slapal pomerne svizne, nektere nahody byly teda az krkolomne, a tak dalsi knizky autorky nejspis nevyhledam.

16.08.2024 3 z 5

Deník šílené manželky Deník šílené manželky Irena Obermannová

Na tyhle knizce je nejlepsi poslední stranka. Konecne docteno, stalo me to fakt dost sil.

15.08.2024 1 z 5

Terapie láskou Terapie láskou Matthew Quick

Nejplossi pribeh, jaky jsem kdy cetla.

10.08.2024 2 z 5

Dceřina kletba Dceřina kletba Tereza Bartošová

Četlo se mi asi nejhur ze vsech knih autorky. Podle me jde o nejslabsi kus serie.

10.08.2024 3 z 5

Když ptáčka lapají Když ptáčka lapají Magda Váňová

(SPOILER) Konec mi prisel jak splaseny, kdyz do te doby autorka psala o kazdem otevreni dveri. Jinak se cetlo dobre, na muj vkus az moc konec podle sablony a taky nadmiru nahod. Chvilema to vypadalo spise jako pribeh o predani generacniho traumatu. Rada bych cetla pokracovani zivotni cesty vsech hrdinu.

06.08.2024 4 z 5

Největší špeky mýho života Největší špeky mýho života India Knight

Pribeh celkem o nicem. A diky slovum jako gatky, sprnda nebo krosanek se knizka zdala jeste o neco horsi, nez asi doopravdy byla. Uff, konecne docteno.

13.07.2024 2 z 5

Vlk chce dovnitř Vlk chce dovnitř Laura McHugh

Pomerne zajimavy namet, ale pribehu dosla para nekde ve tretine. Zasmodrchane vztahove propletence a mnozstvi postav teda rozhodne prehlednosti neprospelo.

19.04.2024 4 z 5

Kniha dvou cest Kniha dvou cest Jodi Picoult

Pribeh zajimavy, ale pasaze s egyptologii jsem preskakovala. Nejsem si jista, jestli by byla kniha nebyla lepsi, kdyby byla o 50 stran kratsi. A vec s dvema leteckymi katastrofami je vazne divna.

25.03.2024 5 z 5

Terapeutka Terapeutka Helene Flood

Vlastne se celou knizku nic moc nedelo. Nakonec sem se pronudila ke konci a na dve hvezdy tak akorat.

05.03.2024 2 z 5

HOT - jak uspět v digitálním světě HOT - jak uspět v digitálním světě Filip Dřímalka

Cekam na dalsi autorovu knihu, tak jsem si precetla alespon tuhle, která byla dostupna hned, narozdil od Budoucnosti neprace, kterou knihovna ještě nezalistovala. Rozhodne par zajimavych napadu padlo, tesim se, az je vyzkouším.

02.02.2024 4 z 5

Strážkyně majáku Strážkyně majáku Diane Chamberlain

Nechapu to. Pred casem jsem autorku objevila a na jeden zatah precetla snad 5 jejich knih a nemohla se odtrhnout. . Byla jsem nadsena, kdyz jsem v knihovne objevila Strážkyni majaku. Ale pribeh mi vubec nesedl, hlavni hrdinove hrozni do jednoho. Jediny, na koho jsem zvedava, je Lacey. Vubec nerozumim tomu, ze z minulych knih autorky jsem byla odvarena, a tahle je tak na 2*.

13.01.2024 2 z 5

Mateřské mléko Mateřské mléko Nora Ikstena

Moc se neumim orientovat ve formatu, jakym je kniha psana. Naprosto presne ale popisuje beznadej a bezvychodnost ziti pod nadvladou Ruska, tak moc podobnou situaci u nas pred rokem 89.

25.12.2023 3 z 5

Dějiny a doba postfaktická: Eseje, úvahy, glosy Dějiny a doba postfaktická: Eseje, úvahy, glosy Igor Lukeš

Clanky jsou psany se zaujetim a obrovskou skalou znalosti o casech minulych. Rozhodne vyhledam dalsi knihy autora.

23.12.2023 5 z 5