Vlocka Vlocka komentáře u knih

Na vrcholu Na vrcholu Richelle Mead

SUPER! Asi je to typ knih, které jsou přesně pro mě:) V první půlce se sice nic moc nedělo, skoro žádná akce - pro ty, co si na akci potrpí, bude tato kniha nic moc, ale já na ty akčňárny moc nejsem, takže se mi první půlka knihy četla dobře tak jako tak a hezky to čtení plynulo:) No ale druhá půka? To bylo ale teprve něco. Nečekaný zvrat a pak najednou další a další a zároveň se prolínali zajímavé části z Georgiiné minulosti. Nestačila jsem se divit :) Za mě 5 hvězdiček. Není to kniha pro náročné, ani s žádnou hloubkou, ale tohle je to, co se mi líbí. Těším se na další díly, ikdyž se bojím, jak dopadne Georgiin vztah se Sethem:)

14.09.2012 5 z 5

Sukuby to rády horké Sukuby to rády horké Jill Myles

Dobrá knížka, jen teda co jí asi nezapomenu (nebo spíš celé téhle sérii) - není to věcí děje, ale překladu. Pravopisné chyby, překlepy a HLAVNĚ - v jedné knize se píše o svatozáři, v druhém to pro změnu není svatozář, ale aureola. A je toho mnohem víc. Co se děje týče, kniha je super, hodně erotická, na odreagování. A kdyby obálky knih byly jiné, taky by mi to nevadilo :) změnit obal, překlad (takže asi rovnou celé nakladatelství) a bylo by to super!

09.08.2012 4 z 5

Merde! Rok v Paříži Merde! Rok v Paříži Stephen Clarke

Tak tahle kniha mě hrozně bavila, byla zase něco úplně jiného než jsem četla. Bohužel, do druhého dílu už mi nešlo se začíst!

20.07.2012 5 z 5

Čas ani myš nezastaví Čas ani myš nezastaví Michael Hoeye

Čas ani myš nezastaví je jedna z těch zajímavých knížek. V "dospěláckém" ději tu vystupují zvířata. Pamatuji si, jak mi v knihovně tuto knihu nechtěli půjčit, protože mě ještě kvůli věku měli vedenou pod dětským oddělením :) První díl byl z celé série nejlepší, ale ostatní nejsou za prvním dílem vůbec daleko:) Rozhodně můžu doporučit, pokud chcete něco lehce originálního:)

20.07.2012 5 z 5

Trápení Trápení Richelle Mead

Tak tahle kniha mě vyloženě nadchla! Lehce se četla, příběh mě taky chytl, nic složitého, prostě super :)

19.07.2012 5 z 5

Brusinky Brusinky Barbara Nesvadbová

Některé fejetony jsou lepší, některé horší, u některých jsem se zasmála, některé mi zase neříkaly vůbec nic, ale celkově se mi Brusinky moc líbily. Jsem zvědavá na Borůvky :)

16.07.2012 4 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Jednoduše nádherná kniha, díky které mi ukáplo i pár slz :)

Léto, slunce, prázdninové lásky Léto, slunce, prázdninové lásky * antologie

Kniha mi doma dlouho ležela než jsem si ji přečetla a po přečtení jsem zklamaná rozhodně nebyla:) Skvělé oddychové povídky! :)

Podivuhodný den Podivuhodný den Ellen Toby Potter

Tahle kniha byla podobně jako její název - podivuhodná :) ale rozhodně se mi líbila :)

16.07.2012 4 z 5

Úžasná kniha Molly Moonové o hypnotismu Úžasná kniha Molly Moonové o hypnotismu Georgia Byng

Tuhle knihu jsem četla už dávno a dokonce dvakrát a pamatuji si ji dodnes. Krásně se četla, měla zajímavou zápletku a byla hrozně dojemná. Určitě stojí za přečtení! :)

Vztahová níže Vztahová níže Eva Urbaníková

Hrozně se mi líbí styl, jakým Urbaníková píše. Ani tahle knížka nezklamala. Snad brzo vyjde další :)

15.07.2012 4 z 5

Poslední upír Poslední upír Christopher Pike

Tak takhle knížka mě vyloženě překvapovala a to celkem pravidelně. Nemůžu říct, že to byla skvělá knížka, ale číst se to dalo a děj byl zajímavý, ikdyž kolikrát přehnaný. Líbilo se mi, jak se hlavní postava Síta vracela do minulosti, vzpomínala a přitom jste téměř zapoměli na děj :) Kniha dobrá, ale jestli stojí za přečtení dalších dílů z téhle série, to nevím.

13.02.2012 3 z 5

Nezapomenutelná Nezapomenutelná Cecily von Ziegesar

Četla jsem všechny díly téhle série, kniha mě bavila, takové lehké čtení, ale konec mě zklamal, byl takový otevřený, a ne zrovna pozitivní, takže doufám, že bude další pokračování :)

09.02.2012 4 z 5

Citová divočina Citová divočina Simona Monyová (p)

Kniha se mi líbila, ikdyž střídání postav podle kapitol se mi normálně nelíbí, tohle bylo pěkné.

17.01.2012 4 z 5

Příliš osobní známost Příliš osobní známost Eva Urbaníková

Typický styl psaní románu Urbaníkové:) spokojenost, jedna z jejích nejlepších knížek.

17.01.2012

Chvíle před koncem Chvíle před koncem Lauren Oliver

Krásná kniha, celou dobu jsem netušila, jak to celé skončí. Můžu doporučit :)

17.01.2012 4 z 5