Zula98 Zula98 komentáře u knih

Od agamy po žraloka. Velký ilustrovaný slovník zvířat Od agamy po žraloka. Velký ilustrovaný slovník zvířat kolektiv autorů

Mam ji v knihovně a je dokonalá! Používám ji kvůli škole, ale učím se podle ní i kreslit. Se prostě super!

20.11.2015

Kámen a flétna a to ještě není všechno. Kniha třetí, Faun Kámen a flétna a to ještě není všechno. Kniha třetí, Faun Hans Bemmann

jedny z mích nejoblíbenějších knih. Je spíše pro přemýšlivé, ale já přesně takový typ jsem. Tohle je přesně můj šálek kávy. Nepopsatelný a zvláštní příběh. Moje mamka je líná číst a tak jí ty příběhy musím vždy převyprávět, ale tady to prostě nešlo. Chodím do knihovny a mám e knihu a do mé osobní knihovny v pokoji mohou jen VIP knihy a tohle jsou jedny z nich! Hrozně moc všem doporučuju!! :-)

15.11.2015 5 z 5

Posedlost Posedlost Katherine Howe

Právě tuto úžastnou knihu čtu. Mám moc ráda téma čarodějnic a tady je to úžasně spracované. Téma čarodějnic je mi také velmi blízké, protože jsem podle jedné pojmenovamá

14.11.2015

Mrtvému nože netřeba - Islandské pověsti a pohádky Mrtvému nože netřeba - Islandské pověsti a pohádky Jón Árnason

Četla jsem jí, když jsem byla v této úžasné, čarokrásné zemi. Musím říct, že sedět na na útesech, číst tuto knihu a poslouchat racky, byl neuvěřitelný zážitek.

14.11.2015