365 - Gastromapa Lukáše Hejlíka přehled

365 - Gastromapa Lukáše Hejlíka
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433597/bmid_365-gastromapa-lukase-hejlika-Z9L-433597.jpg 4 67 67

Herec a gastronadšenec Lukáš Hejlík se v roce 2020 hlásí s aktualizovaným vydáním gurmet průvodce 365 - Gastromapa Lukáše Hejlíka. Kniha vznikla ze stejnojmenného blogu, kterému se autor věnuje již 7 let. Lukáš objíždí české luhy a moravské háje a každý den přináší jeden tip na místo, kde se lidé můžou dobře najíst, napít, dát si skvělou kávu nebo něco sladkého. S Gastromapou můžete plánovat výlety a objevovat nová místa. U každého podniku máte navíc prostor na razítko, a že vám ho tam rádi lípnou! Aktualizované vydání je stále rozčleněno do do 31 kapitol, kdy vás jedna vypraví na celodenní výlet, další zavede na snídani, rychlý oběd, jídlo z foodtrucku nebo do toho nejzašitějšího místa naší země. Počet podniků v knize se nezměnil, je jich stále 365, i když 10 z nich bylo nahrazeno místy novými. Proč? Jednoduše proto, protože zavřely.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 365 - Gastromapa Lukáše Hejlíka. Přihlašte se a napište ho.

Mrs.Depp
25.07.2023 5 z 5

Miluju knihy, ze kterých se dozvím něco poučného a zajímavého. Tahle knížka není úplně na čtení, ale spíše na prohlížení a plánování výletů a dovolených u nás v Republice. Nás teď čekají pár let spíše dovolené u nás, než v zahraničí a s touhle knížkou mě to bude bavit. Dokonce jsem tam našla 2 restaurace z našeho města, v jedné jsem dokonce ještě ani nebyla, tak je asi čas to napravit. Navíc jsou v knížce Tipy na 3 gastromísta kam bych se chtěla podívat . Esku v Praze, Kafe Smetanku v Plzni a Entreé v Olomouci. Knihu jen zatím jen zběžně prolistovala, takže se těším, jaké zajímavé místa ještě objevím :-)

Danafantom
18.04.2023

Když se chci dobře najíst, tak si dobře uvařím. Ani tato knížka mě do restaurací nenalákala :)

JancaMia
16.12.2022 5 z 5

Výborná kniha, brzo do mé knihovny poputuje i 555 . Lukáš je vynikající food pioneer a je super kolik lidí ho následovalo. Na gastromapě jsme s manželem téměř neustále a občas nám domu z gastromapy něco přifrčí přes wolt nebo damejidlo a poté souhlasně pokýveme hlavou že Lukáš mněl ve svém popisu dané lokace pravdu a že to byly dobře projedené nebo propité peníze .

Kniha roku 2020 je vyhlášena!

15.10.2020

Knižní novinky (20. týden)

12.05.2019

Ocenění knihy (1)

2020 - Kniha roku - Čtení tě mění (Životní styl a hobby)

Kniha 365 - Gastromapa Lukáše Hejlíka v seznamech

v Právě čtených4x