Alois Nebel přehled

Alois Nebel https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/7265/bmid_alois-nebel-ejk-7265.jpg 4 309 309

Alois Nebel série

Souborné vydání železničářské trilogie rozšířené o alternativní konec. V hlavní roli Alois Nebel, narozen ve znamení Vah roku 1948 ve Frývaldově, dříve Freiwaldau, nyní Jeseník. Celý život u dráhy, stejně jako jeho příbuzní. Sbírá jízdní řády, pije pivo, kouří a občas v mlze vidí to, co jiní nevidí. Naposledy pracoval jako výpravčí v Bílém Potoce. Pak mu vlaky, projíždějící stanicí napříč celým stoletím, zatemnily mysl.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Alois Nebel. Přihlašte se a napište ho.

Miroslavacte
26.03.2024 5 z 5

Jsem velká obdivovatelka Rudiše, čtu ho dlouho a stále mě baví. Tahle kniha je moje nejoblíbenější, nadčasová, milá, zábavná i k zamyšlení. A ty ilustrace? Bomba!

Kotrlat
08.11.2023 3 z 5

Komiksy běžně nečtu, ale vzhledem k tématu (navíc film už jsem viděl) jsem udělal výjimku a... mám docela rozporuplné pocity. Po grafické stránce se nic vytknout nedá, ale samotný příběh není podle mého názoru úplně nosný. Kdyby se celá kniha nesla v duchu úvodní části, byl bych spokojenější.

wooloong
09.10.2023 4 z 5

Můj třetí komiks v životě, předcházel mu akorát Čtyřlístek a Rychlé šípy. Vizuál výborný, jednotlivé příběhy taky, ale nějak jsem se ztrácela v hlavní linii příběhu. Buď nejsem dost pozorná nebo to autoři trochu moc zašmoulili.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Alois Nebel v seznamech

v Právě čtených2x