Na vlně přehled

Na vlně
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539621/bmid_amulet-9.jpg 4 12 12

Amulet série

< 9. díl

Dlouho očekávaný závěr příběhu Amuletu je tu! Po střetu s Ikolem Emily konečně pochopí, jakou má kámen moc a co musí udělat, aby ochránila Alledii před stíny. Zatímco cestuje na Typhon, aby pomohla své matce a Navinovi, princ Trellis se vrací do království elfů zachránit své krajany – a postavit se podvodníkovi, který se v nepřítomnosti panovníka chopil moci. Hrozivá temnota bedlivě sleduje všechny pány kamene a bude zapotřebí síly nových přátel i starých nepřátel, aby ji přemohli… a přežili.... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Paseka

Waverider, 2024

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na vlně. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (2)

Kobzíci
14.10.2024 2 z 5

Čekala jsem od knížky mnohem víc, mám pocit, že se veškeré napětí minulých dílů nějak vytratilo.

Atlantis
10.09.2024 2 z 5

Ale doprčic, tady se něco výrazně pokazilo. Už dva předchozí díly ukazovaly, že Kibuishi si není jistý v kramflecích a finále bylo jen poslední hřebíček do rakve. Je naprostá pitomost představit ve finálním díle pět nových postav a na nich postavit celý "epický" závěr. Doslova nikoho noví učni nezajímají, nikdy jsme o nich ani nemluvili a je prakticky urážka, že odsouvají hlavní a oblíbené postavy na pátou kolej. Nekoná se ani žádné fenomenální zakončení, vše vyřeší pokec a... láska? Já ani nevím, bylo to tak nijaké, až to bolelo. Na několika finálních stranách se pak autor pokouší vyždímat pár slziček, ale zbytečně.
Jsem zklamaný, Amulet mě opravdu hodně bavil a takový finiš si nezasloužil.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Na vlně v seznamech