6. antologie českého hororu přehled

6. antologie českého hororu
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/254716/bmid_6-antologie-ceskeho-hororu-254716.jpg 4 14 14

Antologie českého hororu série

Sestavil Milan Kalina. Již šesté pokračování projektu "Hledá se 100 českých Kingů". I tentokrát antologie obsahuje stylově celkem 13 hororových povídek od zavedených i začínajících českých autorů a autorek. V knize naleznete klasické povídky i tzv. drabble do 333 slov a jednu povídku, kterou postupně psali hned čtyři autoři.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 6. antologie českého hororu. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (7)

Anaman
20.12.2020 2 z 5

Jako celá série, tak velmi slabá antologie. V podstatě to už začíná obalkou, ktera působí hodně lacině a takové jsou i povidky. Zbytečné cist.

OSTROVID
05.02.2016 4 z 5

Velice povedená sbírka originálních a ne vždy hororových povídek od kvalitních českých autorů, kterou by si neměl žádný fanoušek hororů a napětí nechat ujít.

honajz2
01.11.2015

HODNOCENÍ JEDNOTLIVÝCH POVÍDEK: JUSTIČNÍ OMYL: No, povídka mi přijde sice zdlouhavá a skoro vůbec hororová, ale aspoň se tam něco děje. Podle mě nejhorší povídka.
MEZI SVÝMI: Krátká povídka u které bych nečekal nějaký rozvinutý děj. Ale povídka vyděsila a to bylo hlavní. Nejlepší z těch krátkých povídek.
PUNITIO: Ze záčátku celkem nudná povídka (asi proto jsem tuhle četl nejdéle), ve které se později už konečně začne něco dít. Takže takový průměr.
KŘIK: Konec jsem čekal, nijak mě nevyděsil. Nejhorší z krátkých povídek.
KAMUFLÁŽ: Duo Boček-Zubík mě opět překvapilo. A to svými nápady a celým tím dějem. Rozhodně jedna z těch lepších povídek.
NESTIHL JSEM TO: Vyděsila... Toť vše.
KÁMEN: Docela zajímavá povídka, který se hodně zajímavě rozvíjí. Nejlepší z těch povídek obecně.
SESTRY: Povídka není špatná... Akorát jsem před koncem čekal něco víc.
ZÁSADNÍ PROBLÉM: Tady nevím, co bych k tomu napsal... Snad enom, že byla docela čtivá.
DVOJNÍK: První část dobrá. Druhá taky nebyla špatná. Třetí část jsem tak nějak očekával a čtvrá část nebyla špatná, ale trochu mě zklamal konec.
PAVOUK MRTVÝCH: Tahle z těch krátkých povídek mě vůbec nevyděsila, stejně jako povídka Křik.
VÍM, KDY PŘÍJDE SMRT: Tahle povídka byla dobrá. Měla rozvíjející se děj, sem tam překvapila...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha 6. antologie českého hororu v seznamech

v dalších seznamech2x