Až odejdu za horu přehled

Až odejdu za horu https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/27614/az-odejdu-za-horu-27614.jpg 4 30 30

Podtitul: Ze života sibiřských kočovníků. O šamanech, lidojedech a zapovězených místech. Kniha je další strhující výpovědí etnoložky a šéfredaktorky měsíčníku Regenerace Pavlíny Brzákové o svých cestovatelských zkušenostech a zážitcích. Přináší fascinující vyprávění ze života sibiřských Evenků a Něnců, které zaznamenala během svých pobytů na Dálném východě.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Až odejdu za horu. Přihlašte se a napište ho.

Zemlja
14.04.2024 4 z 5

Zvláštně krásná kniha z pro mě nedosažitelného místa.

manka71
08.01.2023 5 z 5

Pohádky a příběhy Evenků a Něnců, kteří postupně mizí z tohoto světa. Příběhy, které zaznamenala paní Brzáková brzy nebude nikdo, kdo by je vyprávěl.

Booka
18.11.2022 odpad!

Povrchni, zmatene, jen otrocky popisne, jde jen po povrchu, bez hloubky, sire, nadhledu. Prilis mnoho postav. Autorka umi formulovat vety, ale spisovatelske umeni neovlada. Nezamysli se na tim, co vidi, nedava veci do souvislosti, to je totiz intelektove mnohem narocnejsi, nez jen popsat, ze vlevo je stul a vpravo postel. Brzakova neni spisovatelka. Ale respekt pred jeji odvahou vypravit se na Sibir.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Až odejdu za horu v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x