Pan Mercedes přehled

Pan Mercedes https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407592/bmid_pan-mercedes-3VZ-407592.jpg 4 1942 1942

Bill Hodges série

Muž v ukradeném mercedesu úmyslně vjede do fronty na chodníku, na místě zůstane osm mrtvých a patnáct zraněných. Řidič z místa činu zmizí. Po několika měsících dostane vysloužilý zatrpklý policista ze stejného městečka podivný dopis od kohosi, kdo se k činu přihlásí a zároveň naznačí, že chystá mnohem strašlivější útok – masakr tisíců lidí. Detektivní příběh ve stylu drsné školy z pera mistra napětí umožní čtenářům děsivým a nezapomenutelným způsobem nahlédnout do mysli vyšinutého vraha. Příběh byl inspirován skutečnou událostí.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Beta-Dobrovský

Mr Mercedes , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pan Mercedes. Přihlašte se a napište ho.

aljoska83
04.05.2024 4 z 5

Další super kniha, autor mě prostě zatím nezklamal.

anovy64
29.04.2024 3 z 5

Mě kniha moc nenadchla, první půlka velice zdlouhavá a nezáživná, druhá polovina už byla čtivější.

veronika8887
25.04.2024 5 z 5

Opět skvělý příběh!! Hned od první stránky mě zaujal . Přesně ten typ knihy , kterou musíte dočíst. Děj plynul a byl víc a víc napínavý. Stephen King prostě umí .

Ukázka z nejnovějšího thrilleru Stephena Kinga Pan Mercedes a nově vydaného Talismanu

22.10.2014

Ocenění knihy (2)

2015 - Edgar Allan Poe Awards (Best Novel)
2014 - Goodreads Choice Awards (Best Mystery & Thriller)

Kniha Pan Mercedes v seznamech

v Právě čtených46x