Jacob přehled

Jacob
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535652/bmid_jacob-660ef97115c7d.jpg 4 64 64

Blakemoreovi série

1. díl

Avery Stoneová zoufale potřebuje peníze. Je to otázka života a smrti, proto se rozhodne stát prostitutkou, aby vydělala potřebnou částku. Vypadá to, že se na ni štěstí usmálo, když dostane nabídku na práci pokojské za plat, o jakém se jí ani nesnilo. Celé je to až příliš krásné… Jacob Blakemore, syn muže, který ovládá celé podsvětí státu New York, není žádný dobrodinec, ale když to Avery zjistí, už je pozdě. Vyjde najevo, že pracovní smlouva je ve skutečnosti pakt s ďáblem stvrzený jejím vlastnoručním podpisem. A není cesty zpět. Rychle začíná chápat, že dům, kde měla pouze pracovat, skrývá temná tajemství. Nemůže utéct. Je odkázaná pouze na sebe a své odhodlání, které se však jejímu šéfovi vůbec nelíbí. Čeho je schopný muž, který není zvyklý na odmítnutí? Kolik je schopna snést žena, která nechce ztratit samu sebe?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

Jacob

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jacob. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (11)

Radka1727
04.09.2024 3 z 5

Po přečtení předchozích knih jsem čekala asi o trochu víc... všechno bylo takové rychlé, uspěchané,ale chápu, že první díl je spíš rozjezdem pro další díly.
Skvělá obálka, Jacob je na ní ďábelský i božský .... Přesto se těším na další díly.

LennaK
02.09.2024 5 z 5

(SPOILER) Zpočátku jsem váhala s tím, zda vůbec knihu koupit, ale po prvních stránkách jsem byla spokojená, že jsem (i přes obálku) do knihy šla.

Jako plusy bych označila šikovně pojaté téma "orgií" :), které z mého pohledu nebyly vůbec vulgární. Dobývání Avery se mi také líbilo, ačkoliv se mi někdy zdálo, že v knize se "nic neděje" nebo se "opakují předchozí stránky. Jsem trochu zklamaná, že jsme se více nedozvěděli o Avery a jejím hazardu a v některých pasážích mi to přišlo zbytečně uspěchané. Klidně bych jednu dvě stránky za každou kapitolu přidala a rozvinula děj. Averze Avery vůči bratrům Blakemore mi občas přišla neopodstatněná.

I tak hodnotím knihu kladně - napínavý děj, škádlení a otevřený konec. Další díly si určitě přečtu. Jen doufám, že se nebude opakovat podobný knižní scénář jako Jacob&Avery. Na mě byla Avery až moc plachá.

Každopádně doporučuji.

Helena Lacková
02.09.2024 5 z 5

Opět skvělá kniha. Knihy s touto tématikou miluji. Konec knihy byl otevřený a já s napětím čekám na další díl

10 nejprodávanějších eknih (srpen)

10.09.2024

Když jsme byli sirotci, Přelomená čepel a další knižní novinky (29. týden)

14.07.2024

Kniha Jacob v seznamech