Čarodejnica z Turlinghamu přehled

Čarodejnica z Turlinghamu
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/472406/bmid_carodejnica-z-turlinghamu-wfS-472406.jpg 4 70 70

Čarodějka z Turlinghamu série

Sophie je dcérou riaditeľky na Turlinghamskej akadémii. Nemá to jednoduché, pretože prichádza o množstvo večierkov a klebiet. Keď sa na škole objaví nová študentka Katy, vyzerá, že všetkým počarovala, najmä jej kamarátkam. Sophie chce aby Katy zmizla a všetko sa vrátilo do starých koľají. Katy pochádza z rodiny lovcov čarodejníc a na škole pátra po ďalších a Sophie čoskoro zistí o sebe neuveriteľné tajomstvo...... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

The Witch of Turlingham Academy, 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čarodejnica z Turlinghamu. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (14)

UčitelkaEva
23.09.2023 4 z 5

Knížka pro mládež, určitě si nejde své čtenářky. Je tenká, zábavná, obsahuje vše, o čem chce teenager číst: láska, vztahy, přátelství, trocha tajemna a fantazie.

Astridka
02.06.2022 5 z 5

Kniha se mi moooc líbila a určitě si přečtu další díly na které se moc těším. :D

Kniha se mi na začátku moc nelíbila, ale už po 30. stránce jsem si ji oblíbila. :D :) :D

Ailee
21.11.2018 4 z 5

Takové příjemně pohodové a oddechové. Já už jsem oficiálně tomuto příběhu odrostla, ale pro cílovou skupinu to je ideální čtení! Hlavní hrdinka je trošku naivní, ale je jí třináct! Co byste chtěli? Snad ještě má právo na růžové brýle. Děvčatům mezi osmi až dvanácti doporučuji!

Knižní novinky (1. - 15. 8.)

31.07.2013

Kniha Čarodejnica z Turlinghamu v seznamech