Černočerné srdce přehled

Černočerné srdce
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/534436/bmid_cernocerne-srdce-65f5cec16c6a8.jpg 4 671 671

Šestý případ pro detektivní kancelář Cormorana Strika a Robin Ellacottové. Když do detektivní kanceláře vpadne rozrušená Edie Ledwellová, Robin Ellacottová neví, co si o nečekané návštěvě myslet. Spoluautorku animovaného seriálu Černočerné srdce prý neustále pronásleduje internetový uživatel s přezdívkou Anomie. Robin usoudí, že jí nemůže nijak pomoct, a vše pustí z hlavy. Za pár týdnů však přijde šok – mladou ženu totiž kdosi zavraždil na hřbitově Highgate, kde se celý seriál odehrává. Robin a Cormoran Strike se pouštějí do pátrání a brzy objeví zcela nové podoby zla.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: audiokniha , Voxi

The Ink Black Heart , 2022

Interpreti: Martin Zahálka

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Černočerné srdce. Přihlašte se a napište ho.

Tynyton
23.06.2024 5 z 5

Ze začátku jsem na knihu nahlížela s jistou mírou skepse s ohledem na její rozsah. Sama jsem knihu poslouchala v audio podobě a musím říct, že mě Rowlingová nezklamala. Líbilo se mi netradiční propojení digitálního a skutečného světa. Detektivové se museli potýkat s problémy s vyšetřováním v digitálním světě. Zároveň se mi líbí zpracování tématu kyberšikany, které prochází celou knihou. Rozsah knihy mi nakonec vůbec nevadil. Knihu jsem si velmi užila.

Maky78
22.06.2024 audiokniha 4 z 5

Vůbec jsem netušila do čeho jdu a bylo to skvělé. Autorka udrží čtenářovu pozornost a rozvíjí příběh o další a další linky příběhu. Robin a Cormoran jsou sympatické detektivní postavy. Do konce jsem neměla potuchy kdo by to mohl udělat.

koki.veru
21.06.2024 5 z 5

Opět super kniha. Bála jsem se,jak dlouho budu knihu číst,když má tolik stránek,ale knížka rychle utíkala a než jsem se nadála, byl konec. Už se těším na další díl z této pro mě nejlepší série, co jsem kdy četla.

10 nejprodávanějších eknih (březen)

12.04.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (14. týden)

12.04.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (13. týden)

03.04.2024

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Černočerné srdce v seznamech

v Právě čtených87x