Chata ve Švýcarsku přehled

Chata ve Švýcarsku
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/531462/bmid_chata-ve-svycarsku-65c1e3437f39e.png 4 1764 1764

Audiokniha Chata ve Švýcarsku, kterou napsala Julie Caplinová. Zabalte si kufry a vypravte se k zasněženým vrcholkům švýcarských Alp. Mina věří, že šálek horké čokolády dokáže vyřešit všechny trable. A právě to teď potřebuje. Má za sebou pořádný trapas – její poslední milostná eskapáda se stala hitem internetu. S jasným cílem dát si život do pořádku, se rozhodne utopit svůj žal v té nejlepší horké čokoládě. A Mina dobře ví, kde ji najít – v útulné chatě své kmotry. Plán je jednoduchý: litry čokolády a žádní muži. Tedy do chvíle, než ho zkomplikuje krasavec, který Mině zkříží cestu vlakem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: audiokniha , Cosmopolis

The Little Swiss Ski Chalet, 2021

Interpreti: Veronika Lazorčáková

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Chata ve Švýcarsku. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (397)

fle.urinka
27.08.2024 5 z 5

Další díl ze série Romantické útěky s nádhernou obálkou.
Ano, opět zde vidíme jasný styl autorky a dopředu víme, jak bude příběh probíhat, avšak tentokrát to bylo trochu jinak, než jsme z předchozích dílů zvyklí. Třešničku na dortu tomu přidalo prostředí švýcarské přírody.
Za mě skvělá oddechovka!

CarolC
25.08.2024 4 z 5

Běžně bych se zařadila mezi ty, které čtou vážnější a náročnější knihy. Románky většinou moc nemusím. Chata ve Švýcarsku je ale druhá kniha, jenž jsem od autorky četla a jsem velmi spokojená. Ano, děj je nenáročný, čte se to lehce, ale Caplin umí výborně popsat to místo, kde se kniha odehrává a člověk by tam chtěl být také. Osobně miluji vaření, tak bych si s hlavní hrdinkou Minou i v nemálo věcech rozuměla. Co mě ale opravdu iritovalo (a může to být špatný překlad), že se neustále někdo na někoho “křenil. Toho slova tam bylo přespříliš. Jinak to ale byla zdařilá oddechovka.

Sonne
24.08.2024 5 z 5

Já už asi nebudu psát komentáře ke knihám autorky, protože je všechny miluju. Tato se mi líbila zase mimořádně. Miluju kombinaci pěkného prostředí, jídla a přátelské atmosféry. Kolikrát jsem si představovala sebe na Minině místě (a dost jí záviděla - nejen ten životní elán). Opět jako pohlazení.

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

Ticho ve tmě, Pak ses objevila ty a další knižní novinky (5. týden)

29.01.2023

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Chata ve Švýcarsku v seznamech

v Právě čtených37x