Temnota rodu přehled

Temnota rodu
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214179/mid_temnota-rodu-214179.jpg 4 21 21

Christopher de Glenville série

< 2. díl

Když se Christopher de Glenville účastní lovu v Novém lese, už od dob Viléma Dobyvatele oblíbeném loveckém revíru anglických králů, netuší, jak se za několik hodin změní jeho život -jeho žena Joana se totiž stane obětí únosců, kteří chtějí vyměnit její život za nic menšího než artefakt...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Temnota rodu. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (4)

čef
21.12.2022 4 z 5

Pohádka pro dospělé, ne, že by mi to nějak vadilo. Právě naopak – osvěžil jsem si část anglických dějin a pocestoval jsem si tak trochu po jihozápadu této země. Hledání grálu, nikoliv svatého ale zářícího, je trocha inovace a jeho dotažení k Voltovi je opravdu překvapivé. Závěrečné, vysvětlující poznámky také dokladují důkladnost autora při sestavování tohoto příběhu a tak knihu kvituji celkem s povděkem.

smile1
07.01.2016 5 z 5

Tento díl i první jsou krásné a velmi čtivé knihy. Moc se mi obě líbí. Líbí se mi jak ty knížky v táhnou do děje a připadám si jako bych tam byla. A chtěla jsem se zeptat jestli nevíte zda bude další pokračovaní a to třetí díl těchto dvou titulů?

kryspin66
27.08.2015 4 z 5

Tento druhý díl už nebyl tolik poutavý jako díl první. Přesto doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Temnota rodu v seznamech

v dalších seznamech1x