Démon touhy přehled

Démon touhy https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31441/bmid_demon-touhy-6Cu-31441.jpg 4 196 196

Cynsterovská sága série

Harold Henry Cynster, pro přátele Démon, si zakládá na tom, že na rozdíl od svých bratranců dosud odolává pletichám ženské části rodiny a je stále svobodný... K přezdívce Démon nepřišel jen tak: po celém Londýně by se jen těžko našel větší proutník. Jenže na každého jednou dojde. Démon se rozjel do svých stájí, aby osobně dohlédl na trénink nadějného plnokrevníka a osud mu nastražil past v podobě nového žokeje. Ale něco se mu na něm nezdálo – žokej přece nemůže mít takovýhle zadeček! Felicity s tváří anděla se ocitla v úzkých – a žádný gentleman, natožpak Démon, by dámě pomoc neodmítl. Ohodlaně se pustí do boje s bandou zločinců, kteří falšují výsledky dostihů a do svých spárů dostali i Felicitina nevlastního bratra Dillona. Démon se vydá po slibných stopách, aby zachránil krásku v nesnázích a pomalu se zaplétá do amorových osidel. Dívka ho vrušuje a on jí nedokáže odolat. Zachránit čest jí může jen sňatek. Ale Felicity se hodlá vdát jedině z lásky.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

A Rogue's Proposal , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Démon touhy. Přihlašte se a napište ho.

Ewe291
26.02.2024 3 z 5

Knihy necitam prvy krat ale este som neprecitala celu seriu tak som si povedala ze sa do toho dam aby som sa vyhla sklamaniu z inych knih. Tu mi trosicka prekazala Flick ako ano mam rada hrdinky ktore sa neboja ale co je moc je moc

Ála1968
07.08.2023 3 z 5

Zatím je to první díl, který mě moc nezaujal.Přiznám, že asi od poloviny jsem už jen přeskakovala stránky jen proto,abych to jakž takž dočetla.Ty 3 hvězdičky jsou za Cynstery, které miluji.

lusitta05
18.12.2022 3 z 5

Chcela by som vidieť takého trpezlivého chlapa. Ako už bolo spomenuté,plno nekonečných kecov, než sme sa konečne dostali nakoniec. To zdĺhavé vyšetrovanie by uspalo aj koňa. Veľmi nudné, až na pár výnimiek.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Démon touhy v seznamech

v Právě čtených3x