Všechno o vášni přehled

Všechno o vášni https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77609/bmid_vsechno-o-vasni-Mny-77609.jpg 4 155 155

Cynsterovská sága série

Gyles, hrabě z Chillingworthu, byl jmenován čestným Cynsterem. Již brzy se chystá oženit, ale má to být sňatek z rozumu a ideální kandidátkou na manželku z dobrého rodu, poslušnou a obdařenou věnem, je Francesca Rawlingsová. Když ji Gyles na námluvách náhodou spatří v zahradě, nemůže být spokojenější – nehrozí, že by se do mdlé dívčiny mohl kdy zamilovat. Jenže pak mu do náruče vletí půvabná zelenooká ďáblice a Gyles je v pokušení na své domluvené manželství zapomenout. Netuší ovšem, že jeho nehezkou domnělou nevěstou je někdo úplně jiný a nezkrotná dívka, jejímuž kouzlu dokonale propadl, je právě Francesca…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

All About Passion , 2001

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Všechno o vášni. Přihlašte se a napište ho.

Ewe291
28.02.2024 4 z 5

Jednu hviezdu iberam za obalku inak krasny pribeh plny romantiky zapletky a tvrdohlavych hlavnych postav

lusitta05
08.01.2023 3 z 5

Idem na vlne historickej romantickej erotiky, bolo to celkom fajn, oddychovka.Ale začínam rozmýšľať, že niektoré tie vzletné opisy čohokoľvek mi už trochu vadia, sú zdĺhavé a nudím sa. Dám šancu ďalšej v rade, uvidím či sa to zlepší.

Eliot30
31.03.2022 5 z 5

Po dlouhé době mohu říct, že jsem tušlila kdo za čím stojí, ale i tak nádherný příběh.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Všechno o vášni v seznamech

v dalších seznamech2x