Darebák přehled

Darebák
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/531225/bmid_darebak-662bae35ac10a.jpg 4 58 58

Prep série

< 2. díl

Vitajte v súkromnej škole pre vyvolených Už uplynulo veľa času, odkedy mala Casey Tresscottová pocit, že má život vo svojich rukách. Po autonehode, ktorá ju takmer stála život, okolo nej doma chodia po špičkách a v škole ju za chrbtom ohovárajú. Našťastie, svoj bezpečný prístav našla v chalanovi zo Sandoveru, Fennovi Bishopovi... Teda aspoň si to myslela. Za peknou tvárou pohodového chlapca sa ukrýva nebezpečná pravda o noci, keď sa Casey druhý raz narodila. Myslel si, že klamstvo je jediným správnym riešením, no potom sa predrala na povrch pravda a Caseyin pohľad na Fenna sa zmenil. Casey má už všetkých plné zuby. Nebude viac ticho, vzoprie sa zákerným spolužiakom v škole, flirtuje s playboymi a nedodrží večierku, na ktorej jej prísny otec tak trvá. Ak ju chce Fenn získať späť, musí požiadať o pomoc svojho nevlastného brata a ďalších sandoverských delikventov, aby sa mu podarilo odhaliť celý príbeh o Caseyinej nehode a o tom, kto je za ňu zodpovedný. Ale čo ak už Casey nie je viac tým dievčaťom, do ktorého sa zaľúbil? Má ich vzťah ešte nádej, keď ho Fenn svojimi činmi skazil?... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Yoli (SK)

Rogue, 2023

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Darebák. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (10)

ovecka535
31.08.2024 2 z 5

Docela zklamání, asi jsem čekala něco víc. Zdlouhavé a o ničem.

Rapeh
08.08.2024 4 z 5

Opět skvělá E.Kennedy. Její kniha mám ráda není to jen romantická oddechovka, ale je v tom namíchaný i psychologický, povahový problém . Druhý díl krásně navazuje na první a plynule pokračuje.

Nermal
02.07.2024 4 z 5

Ať je to jak chce, Elle Kennedy píše výborně a nezklame. I když jsem četl druhý díl po delší pauze, hned jsem si vybavil všechny postavy a vklouzl do děje. A příběh Casey a Fenna se četl lehce a příjemně, jak to mám rád. I když téma rozhodně lehké nebylo, přesto vynikal citlivý příběh oněch dvou. Vše vyprávěno z pohledů všech postav, což mi vyhovovalo. Kdo se nenechal odradit už v prvním dílu množstvím postav, měl teď v tom druhém jednodušší orientaci. Rozhodně se těším na další pokračování a doporučuji k přečtení.

Ignis fatuus, Host a další knižní novinky (23. týden)

02.06.2024

Rebel, Samotářka a další knižní novinky (16. týden)

14.04.2024

Kniha Darebák v seznamech