Dokonalé stopy přehled

Dokonalé stopy
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/511746/bmid_dokonale-stopy-63f8a2f713e12.jpg 4 1617 1617

V odľahlom kúte Škótskej vysočiny zhorelo telo Elaine Buxtonovej. Jediné stopy, podľa ktorých môže polícia hľadanú právničku identifikovať, sú zub a zdrap zakrvavenej šatky. V tajnej miestnosti kdesi v Edinburghu medzitým skutočná Elaine Buxtonová vydesene kričí do tmy. Inšpektor Callanach zanechal sľubnú kariéru v Interpole a v Edinburghu začína od nuly.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Lindeni

Perfect Remains , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dokonalé stopy. Přihlašte se a napište ho.

Jiho226
dnes 4 z 5

Kniha se čte velmi dobře, je poutavě napsaná, bohužel ooět se zde objevuje jistá šablonovitost dnešní detektivní tvorby - Callanach si vleče nedořešenou zátěž z minulosti, figuruje zde lesbická žena, do všech stran stříká krev.. Ale dobře, je to prostě tak.

Mateo67
30.06.2024 4 z 5

Sérii jsem objevila v knihovně i ve formě audioknih, a když jsem viděla vysoké hodnocení u naprosté většiny mých oblíbených, nebylo co řešit. Minus - především zpočátku mi velmi vadila vysoká brutalita spojená s detailními popisy. Snesu hodně, ale tady to teda na mě bylo silné kafe. Plus - sympatické hlavní postavy, které jsem si hned od počátku oblíbila a díky nim v poslechu pokračovala, a vhled do myšlení šíleného psychopata, který získáte, protože pachatele poznáte hodně brzy, což vůbec není na škodu. Jj, určitě budu v sérii pokračovat.

KudrlinkaM
01.05.2024 5 z 5

Parádní začátek série.
Sympatické postavy Luc a Ava, prostředí skotského Edinburghu, zajímavá zápletka, napínavé čtení až do samotného závěru.
Skvělý debut a díkybohu pár dalších dílů série přede mnou.

Zatmění, Řeka času a další knižní novinky (17. týden)

23.04.2023

10 nejprodávanějších eknih (listopad)

03.12.2018

Knižní novinky (7.5. - 20.5.)

07.05.2018

Kniha Dokonalé stopy v seznamech