Dokonalá smrt přehled

Dokonalá smrt https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415168/bmid_dokonala-smrt-0TG-415168.jpg 4 977 977

V kopcích nad Edinburghem se objeví zmrzlé tělo nahé dívky. Téhož dne na druhém konci města zemře bývalý šéfinspektor místní kriminálky George Begbie, který podle všeho spáchal sebevraždu. Tomu se ale zdráhá uvěřit Ava Turnerová, která přednedávnem nastoupila na jeho místo poté, co po letech náročné služby odešel do důchodu. Jaký by mohl mít důvod? Detektivy Turnerovou a Callanacha čeká složité vyšetřování, při němž se ocitnou na hranici zákona. A opět hrají o čas, protože vrah s nevinnou tváří si už vyhlédl další oběti.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Kniha Zlín

Perfect Death , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dokonalá smrt. Přihlašte se a napište ho.

alzbeta4340
18.05.2024 4 z 5

V této povedené sérii si díly dělají konkurenci samy sobě, a proto ve srovnání s předcházejícími jen čtyři hvězdy. Možná to chtělo jen jeden případ a víc ho rozepsat. Takhle to bylo místy chaotické a zbytečně zrychlené. Přesto stále dobré čtení, těším se na příští setkání s těmito policisty.

Izu
13.04.2024 3 z 5

Tentokrát pouze tři hvězdy.Zápletka ani vrah ne příliš neoslovily.Jinak Lovely bodoval :-) I tak se těším na další díl.

Nunynka
01.04.2024 4 z 5

Konec dobrý,ale začátek se trochu vlekl. Jinak sérii mám ráda a postavy mě taky baví,takže se dalšímu dílů vůbec nebráním.

Proradná kráska, Poslední sbohem a další knižní novinky (19. týden)

05.05.2024

Knižní novinky (35. týden)

25.08.2019

Kniha Dokonalá smrt v seznamech