Doktor od Jezera hrochů přehled

Doktor od Jezera hrochů
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/545445/bmid_doktor-od-jezera-hrochu.jpg 4 240 240

Doktor od Jezera hrochů Miloslava Švandrlíka patří mezi nejprodávanější humoristické romány.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Doktor od Jezera hrochů. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (44)

Corso
10.09.2024 2 z 5

Dopocuvane asi pred tyzdnom ako audio, a uz teraz si nepamatam o com to v detailoch bolo. Asi potrebujem ginko. Kazdopadne ma to az tak nebavilo. Chlapik sa na natlak rodiny odbelha do Afriky, kde okamzite pride o polovicu zadku, nasledne je odtransportovany nazad domov. :) Znie to ako scenar humoristickeho bestselleru? Vyplnilo cas pred spanim, ale neusmial ci nepobavil som sa ani raz.

Zemlja
27.09.2023 2 z 5

Kdysi dávno. Snad na základce. Půjčila mi ji nadšeně kamarádka, od jejíhož vkusu jsem se, jak jsem postupně zjišťovala, dost odchylovala. Vlastně mě na té knize nejvíc zaujala ta mamba, to pro mě byla zoologická novinka, její nebezpečnost.

m2056
05.09.2023 2 z 5

Řeknu to pro knihu nemile film je na tom v tomto případě lup ale kniha si své čtenáře najde.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Doktor od Jezera hrochů v seznamech

v Právě čtených1x