Domácí nápoje pro zdraví - Léčivé limonády, ovoce, byliny, plody, jedlé květy přehled

Domácí nápoje pro zdraví - Léčivé limonády, ovoce, byliny, plody, jedlé květy
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357760/mid_domaci-napoje-pro-zdravi-lecive-lim-ofO-357760.jpg 3 1 1

Voda je fenomén, díky němuž může na Zemi existovat život. Tato výpravná kniha přináší inspirace, jak z ní vytvořit jednoduché domácí nápoje pro zdraví. Najdete zde řadu způsobů, jak spojit lahodnou chuť ovoce, bylin, plodů a jedlých květů se životodárnou tekutinou. Připravovat si je můžete univerzálně, anebo podle toho, jak je přinášejí a nabízejí jednotlivá roční období.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Domácí nápoje pro zdraví - Léčivé limonády, ovoce, byliny, plody, jedlé květy. Přihlašte se a napište ho.

RenataP
01.02.2018

Přesně takový, jaký je obrázek na titulní straně, takový je i pocit z těchto receptů. Křišťálově čisté a voňavé po všem tom, co necháte ve vodě macerovat, co voda přijme za své. Velice chytrý způsob, jak se naučit milovat vychlazenou vodu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Domácí nápoje pro zdraví - Léčivé limonády, ovoce, byliny, plody, jedlé květy v seznamech

nápoje péče o zdraví ovocné šťávy

2014  82%Zdravě a syrově - změna je život a dobré jídlo radost
2015  87%Šťávy a míchané nápoje z přírody
2017  60%Domácí nápoje pro zdraví - Léčivé limonády, ovoce, byliny, plody, jedlé květy