Dóóóst dobrej stresík přehled

Dóóóst dobrej stresík
https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/227635/mid_dooost-dobrej-stresik-227635.jpg 4 102 102

Alice a... / Alica a... série

Jakoby kouzlem se ve škole v Crouch Endu objevila skupina úžasných kluků z Francie. (O. K., nebylo to kouzlo, ale výměna studentů. Jo, a přijelo taky pár studentek.) Ali a většina jejích kamarádek se usilovně snaží dostat k nim co nejblíž, aby je mohly oslovit svou špatnou francouzštinou. Až na Jen, ovšem, která... najednou zmizela!

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dóóóst dobrej stresík. Přihlašte se a napište ho.

sgjoli
18.09.2022 5 z 5

V dalším díle této série se Alice dostává do nejedné stresové situace. Nejenže si jedna z kámošek vymyslí praštěnou sázku, kterou musí všechny holky z party splnit, ale taky se Alice dostává do role rádkyně - když se její sestry hádají kvůli vztahům, nejlepší kamarádka má problémy ve vztahu, ale i jedna z dalších kamarádek řeší vztahové problémy svých rodičů. Není toho málo a přitom to jsou zase témata ze života, s nimiž se člověk může setkat i v reálném životě. To je dost častý aspekt, s nímž autorka pracuje - realistické události, které jsou však viděny očima 13leté holky. Navíc je to opět zabalené do svižného stylu psaní s řádkou humorných hlášek, u kterých jsem se bavila. Tohle je za mne prostě dobrý. Bavilo moc!

mia.com
18.07.2018 5 z 5

Zase další bezvadný díl, tentokrát okořeněný frantíkama a problémy v trojúhelníku Jabla-Linn-Alfie. Baví i v dospělosti :)

tatafa
07.01.2017 3 z 5

Zajímavý příběh, kterým rozhodně nepohrdne žádná dospívající slečna.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dóóóst dobrej stresík v seznamech