Deviaty hrob přehled

Deviaty hrob
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388379/deviaty-hrob-fbs-388379.jpg 4 1062 1062

Fabian Risk série

Je niekoľko týždňov pred Vianocami. Sneh a mráz držia Štokholm aj Kodaň v železnom zovretí, keď Fabiana Riska povolajú, aby v tichosti vyšetril zmiznutie ministra spravodlivosti. Prípad oficiálne pridelia tajnej polícii, no tá, podobne ako Fabian a jeho tehotná kolegyňa Malin Rehnbergová, len tápa. Čoskoro sa ukáže, že nič nie je také, ako si mysleli, a že mocní dávajú prednosť tomu, aby sa všetko ututlalo a pravda nikdy nevyšla najavo. V tom čase v Kodani nájdu brutálne zavraždenú manželku dánskej televíznej celebrity v jej luxusnej vile. Vraždu vyšetruje Dunja Hougaardová a pátranie ju zavedie do Švédska. Cesty Fabiana a Dunji sa v mrazivo chladnej Škandinávii skrížia a čoraz hlbšie sú zatiahnutí do pavučiny konšpirácie. Ukáže sa, že skutočnosť predstihuje aj tie najhoršie predstavy.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Ikar (SK)

Den nionde graven , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Deviaty hrob. Přihlašte se a napište ho.

Havrnka
27.05.2024 5 z 5

Tato kniha by se dala přiřadit ke "klasickým" severským detektivkám.
Mě se líbila a vůbec se mi nezdálo chaotická, ani s velkým množstvím detektivů.

Arella
26.04.2024 3 z 5

Klasická severská detektivka, ALE! Na mně tam bylo moc detektivů, moc obětí, všeho nějak moc, zbytečně složité, překombinované. Určitě dám autorovi ještě šanci, protože čtení plyne, ale doufám, že další díl bude srozumitelnější.

Roman07
28.01.2024 2 z 5

Pre mňa najhoršia kniha zo série. Musel som dať 2*. Všetci sú užasnutí z príbehu, hoci je tak nereálny. Hlavná postava pracujúca v upratovacej firme, má neuveriteľné schopnosti, ktorej by jej závidel aj superman. Navyše by potrebovala veľké finančné zdroje, aby mohla organizovať tieto vraždy.

Knižní novinky (27. srpna - 9. září)

27.08.2018

Kniha Deviaty hrob v seznamech