Historky z Tinderu přehled

Historky z Tinderu
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/542631/bmid_historky-z-tinderu.png 4 430 430

Nejlepší rande vedou k oltáři, ta nejbláznivější ke skvělým historkám. Populární standup komička Lucie Macháčková líčí s humorem a nadsázkou milostné trapasy a karamboly. Zábavná audiokniha plná optimismu vám zlepší den a zahřeje vás na duši, ať už jste single, zadaní, nebo něco mezi. Plácáte se občas ve vztazích? Nejste sami!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Historky z Tinderu. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (115)

RomanaSV
včera audiokniha 4 z 5

Zasmála jsem se. Někde mi to přišlo trochu na sílu, ale výborně jsem si to užila. Zkusím další autorčinu knihu.

Ančísek
06.09.2024 5 z 5

Lucie mě bavila v Comedy clubu, kde se i zmínila o této své knize, takže to byla jasná volba. Koupeno, zhltnuto, doporučeno všude možně. Srandovní příhody ze života single dámy, určitě stojí za přečtení :D :)

Jeden by byl vděčný, že už má toto za sebou :D

MartaPear
18.08.2024 5 z 5

O existenci Tinderu jsem už sice slyšela, ale tyto komunikační prostředky jdou úplně mimo mě. Přesto jsem se u knížky neuvěřitelně bavila, smála nahlas a knížku jsem přečetla dvakrát po sobě a nejspíš si jí i dojdu koupit! Protože je to osvěžovač po jakkoliv náročném dni!

Poslechněte si nepřekonatelné Historky z Tinderu!

12.10.2023

Kniha noci, Stín bohů a další knižní novinky (43. týden)

23.10.2022

Kniha Historky z Tinderu v seznamech