Outsider přehled

Outsider
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411130/bmid_outsider-uso-411130.jpg 4 1253 1253

Holly Gibneyová (SK) série

Když je v městském parku zavražděn jedenáctiletý chlapec, spolehliví očití svědci bez váhání označí za viníka oblíbeného trenéra Terryho Maitlanda. Důkazy DNA a otisky prstů potvrzují, že zločin byl spáchán tímto rodinou milovaným mužem. Detektiv Ralph Anderson, jehož syna Maitland také kdysi trénoval, otřesen brutálním způsobem zabití, dává příkaz zatknout podezřelého ve veřejném představení. Ale Maitland má alibi. A další pátrání potvrzuje, že ten den byl skutečně jinde. Anderson a okresní prokurátor sledují stopy, vyšetřování se přesouvá z Ohia do Texasu a začínají objevovat děsivé odpovědi. Stephen King opět předvádí své mistrovství a graduje příběh do téměř nesnesitelného napětí. Terry Maitland vypadá jako fajn chlapík a člověk přece nemůže být na dvou místech najednou. Nebo snad může?... celý text

Literatura světová Horory Thrillery
Vydáno: ekniha , Beta-Dobrovský

The Outsider, 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Outsider. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (313)

veronika8887
14.09.2024 5 z 5

Taková oddechovka, četla se hezký. Zajímavý děj, zápletka a samozřejmě závěr byl přesně podle Kinga .

malpet
10.09.2024 5 z 5

Moje druhé setkání s Holly. Kniha, alespoň pro mě, patří k těm, co chytí a nepustí, dokud není dočtena. Na začátku příběhu si člověk utvoří nějaké svoje závěry, které jsou ale v průběhu děje rozmetány způsobem, který je na první pohled zřejmý, ale kterému se mozek automaticky brání uvěřit. Přesně tak, jak to King chtěl a jak to mají i postavy v knize.

stanislav0373
02.09.2024 5 z 5

Naprosto skvělá a neskutečně čtivá kniha. Už od prvních vět víte, že tohle bude velké...a pak zjistíte, že to bude ještě větší. Byl jsem knihou doslova pohlcen, nedá vám spát (pás snů jsem měl opravdu nehezkých). Prostě ten typ knihy, který musíte čist... tedy pokud jako já nemáte spousty povinností a na všechny se pak mračíte, protože kvůli nim teď nemůžete číst a přemýšlíte, jak je možné, že... Ale to už si musíte zjistit sami.

Knižní novinky (18. týden)

28.04.2019

Knižní novinky (15. týden)

07.04.2019

Nikdo nemůže být na dvou místech najednou.

Ocenění knihy (1)

2018 - Goodreads Choice Awards (Best Mystery & Thriller)

Kniha Outsider v seznamech

v Právě čtených26x