Hon na ponorku přehled

Hon na ponorku
https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/100116/bmid_hon-na-ponorku-XvG-100116.jpg 5 184 184

Jack Ryan série

Thriller se strhujícím dějem vypravuje o sovětské ponorce Rudý říjen, jejíž velitel chce uprchnout do USA. Vše se ale prozradí předčasně a veškeré dostupné síly, a to ruské i americké, se vydávají do Atlantiku na honbu za ponorkou, která čelí námořnictvu obou velmocí.

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , BB art

The Hunt for Red October , 1984

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hon na ponorku. Přihlašte se a napište ho.

GgHh
22.04.2024

Hon na ponorku mi připomínal seriál 30 případů majora Zemana. Do úmoru se opakující zdůrazňování, jak je americká armáda lepší než sovětská, skutečně, i k vzhledem k roku prvního vydání (1984), evokovalo nejeden propagandistický seriál. K tomu rozvláčný děj a nepříliš sympatické postavy způsobili, že jsem četbu knihy vzdal.

ondra2
26.02.2024 5 z 5

Po letech jsem si potvrdil, že všechny knihy od Toma Clancyho odolávají zubu času. Rozhodně jsou lepší než ty, kde sice figuruje na titulu, ale autorem je někdo jiný, byť i ty byly vesměs kvalitní. Politickým důstojníkem na Rudém říjnu je jakýsi Putin, který nedobře skončil, tak snad kromě velmi kvalitní fikce kniha bude představovat i přesnou predikci.

slunicko1958
19.09.2023 3 z 5

Jsem mírně rozčarovaná. Námět je skvělý, ale knížka se mi nečetla dobře. Trápilo mě velké množství postav, technické údaje mě nebavily a nezajímaly. Hodně jsem se ztrácela, občas jsem přestávala chápat, kdo je kdo a komu která ponorka patří.
Jsem ráda, že mám dočteno...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hon na ponorku v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech1x