Iluze pravdy přehled

Iluze pravdy
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415170/bmid_iluze-pravdy-tqd-415170.png 4 55 55

V nedaleké budoucnosti je šéf odboru kybernetické kriminálky, plukovník Marek, téměř proti své vůli zatažen do spletité hry, v níž zjišťuje, že pravda prakticky neexistuje. Že téměř všechno, co se dá najít na internetu, prochází důslednou kontrolou, úpravami a zkreslováním. Kam až může zajít manipulace s informacemi?

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Iluze pravdy. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (25)

Vetinari
25.12.2023 3 z 5

Knížka se čte hodně dobře, ale je to krajně pritazene za vlasy, absolutně mimo realitu, hlavní postava je naprostý superman, až je tím nesnesitelný. Děj je dost prvoplánový a recyklovaný. Není zachována charakteristika postav, autor s nimi zachází, jak se mu zrovna hodí... ženská hlavní postava je geniální IQ nad 180, ale během "vyšetřování" má otázky jak z pomocné školy.

iceVS
14.09.2023 5 z 5

Úplně nevím, co na to pan Kadeřábek...
Každopádně já tuhle knihu doslova vdechla.

Jen to asi nebyl právě nejvhodnější preparát na moji už tak značnou paranoiu.

Tída
24.01.2023 odpad!

Odložila jsem už po třinácté straně, protože mi připadalo, že autor je zahořklý kvůli všemu, co se stalo od sametové revoluce a hlavní postava je tak trochu jeho alter ego. V thrilleru nechci číst autorovy politické názory.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Iluze pravdy v seznamech

v dalších seznamech1x