Kardinál z Kremlu přehled

Kardinál z Kremlu
https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/107077/bmid_kardinal-z-kremlu-zm8-107077.jpg 4 115 115

Jack Ryan série

Spojené státy i Sovětský svaz navenek vyjednávají o míru, avšak zbrojení na obou stranách neustává. Sovětský svaz má své problémy s válkou v Afganistánu a na jeho hranicích vyvíjí novou supertajnou zbraň. Plukovník Filitov, veterán 2.světové války, důstojník, který je poradcem samotného ministra obrany je dlouholetým spolupracovníkem CIA. Dlouhá léta pracoval v dokonalém utajení. Pak však stačila jedna neopatrnost a KGB zná svůj cíl. Teď už nejde jen o získání cenného špionážního materiálu, ale jedná se o záchranu člověka, který se pro zachování míru rozhodl nasadit vlastní život. Špičkový agent CIA Jack Ryan se vydává na svou dosud nejnebezpečnější misi. Špionážní román z období studené války, kdy se obě jaderné supervelmoci snaží zjistit o plánech protivníka co nejvíce informací.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , BB art

The Cardinal of the Kremlin , 1988

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kardinál z Kremlu. Přihlašte se a napište ho.

PetrKral
02.10.2023 3 z 5

Dnes lehce rozvleklé a nevyrovnané - jako by to bylo několik knih s různými tématy.

jprst
09.06.2021 5 z 5

Jeden z autorových povedených příběhů, špionážní příběh se vším všudy, pro fandy tohoto druhu příběhů napínavý a příjemný zážitek.

ondrej.b
04.09.2020 4 z 5

Klasika Toma Clancyho s Jackem Ryanem v období studené války. Takové příběhy mám moc rád a v celé sérii je to perfektní příběh. Jen to spojení američanů s mudžáhedíny dnes působí poněkud úsměvně, ale to není Clancyho chyba.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kardinál z Kremlu v seznamech

Tom Clancy