Jarní oběť přehled

Jarní oběť
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/463318/bmid_jarni-obet-Ijn-463318.jpg 4 495 495

Roční období série

< 4. díl

Nový psychothriller z pera Anderse de la Motte, stálice na nebi hvězdných švédských autorů. Valpružina noc, rok 1986. Magické oslavy nástupu jara v lesích kolem zámku Bokelund v jižním cípu Švédska vydaly svou oběť – šestnáctiletou Elitu Svartovou, zabitou rituálním způsobem. Zbytek dívčiny rodiny zmizel beze stopy. Třiatřicet let poté se do téhož zámku nastěhuje doktorka Thea Lindová. Fascinována dávnou tragédií i místními legendami o divokém lesním muži postupně odhaluje až příliš podobností mezi vlastní bouřlivou minulostí a Elitiným životem. Pravda o její smrti nevyšla nikdy najevo. A jaro 1986 se s jednou mrtvolou nespokojí...... celý text

Literatura světová Dobrodružné Thrillery
Vydáno: ekniha , Kalibr

Våroffer, 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jarní oběť. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (144)

Lokina
dnes 5 z 5

Jako u předchozích knih z této série, jsem si knížku velmi užila. Od začátku do konce mě bavila, nedala mi prostor, abych se nudila. Díky svižnému a čtivému stylu psaní, příběh ubíhal velmi rychle.
I zde oceňuji kapitoly z minulosti, člověk si tak může více dumat nad příběhem. Moc mě zaujalo i prostředí a kdy se příběh odehrává, protože to bylo více napínavější a tajemnější.
Kdo má rád záhadné thrillery s nečekanými konci, tuto sérii doporučuji :-)

Saturnia
12.09.2024 5 z 5

Moje nejoblíbenější knížka ze série!
Velmi sympatická hlavní hrdinka.
Miluji prolnutí retrospektivního a přítomného pohledu.
Bylo to napínavé až do konce, který neuvěřitelně překvapil a dojal.

Vikk
22.08.2024 4 z 5

Velmi podobné, jako podzimní případ, jen ten je ještě o chlup lepší.

Knižní novinky (2. týden)

10.01.2021

Čtvrtý příběh švédského autora Anders de la Motte