Jedenáct smrtelných hříchů přehled

Jedenáct smrtelných hříchů
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443756/bmid_jedenact-smrtelnych-hrichu-8zl-443756.jpg 3 9 9

Zní to sice cynicky, ale pravda zůstávala pravdou: mrtvému to slušelo. Uzel tmavomodré kravaty přesně zapadal do límce světlé košile, sako bylo zapnuté, kalhoty společenského obleku měly správnou délku a od polobotek je dělila barevně sladěná ponožka. Jen onen nepříliš krvácející otvor v pravé části čela působil rušivě. Úryvek z titulní povídky znovu naznačuje autorovy již mnohokrát prokázané přednosti: neotřelé téma, živý jazyk, pozoruhodné prostředí. A především schopnost udržet čtenáře v napětí.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jedenáct smrtelných hříchů. Přihlašte se a napište ho.

konicekbily
26.11.2023 4 z 5

Většina povídek má promyšlenou zápletku a rovněž oceňuji autorův styl psaní. Domnívám se, že náměty k povídkám byly převzaty ze skutečných kriminálních případů. Připomínalo mi to soudničky z období první republiky.

yonda
22.10.2021 2 z 5

Škoda nápadů na pár hezkých detektivek. Konce příběhů byly příliš překotné a to kazilo celkový dojem. Tedy alespoň za mě.

bagel
22.04.2021 3 z 5

Mám ráda autorův styl, ale na víc než tři hvězdičky to nebylo.

Knižní novinky (33. týden)

09.08.2020

Kniha Jedenáct smrtelných hříchů v seznamech