Jedna noc s ním přehled

Jedna noc s ním
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450067/bmid_jedna-noc-s-nim-3cM-450067.png 4 902 902

Jedna noc s ním jí změní život… Maggie Reillyová nemá času na rozdávání. Pracuje jako servírka, jako dobrovolnice pomáhá dětem v centru pro mládež a studuje vysokou školu. Na muže a vztahy nemá čas, proto jí vyhovuje, že se setkává se svým milencem jen několikrát za rok. Když však dorazí do hotelu na domluvenou schůzku, omylem skončí v posteli s někým úplně jiným – s Benem Barrettem, nejznámějším hollywoodským rebelem. Ben, který se po nejnovějším skandálu chce klidit lidem z očí, by se jenom rád vyspal. To by se však k jeho překvapení nesměla v jeho hotelovém pokoji objevit krásná nahá zrzka. O její omluvy nestojí, místo toho se domluví, že mu poskytne přístřeší, kde se na čas schová před dotěrnými novináři… A když bude součástí dohody i nezávazný žhavý sex, tím líp, ne? Ben si však brzy uvědomí, že jeden týden s touhle drzou divokou zrzkou mu ani zdaleka nestačí. Chce víc. Mnohem víc. Jen musí Maggie, která o vztahy nestojí, přesvědčit, že ve svém životě potřebuje jistého rebela…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Bad Apple, 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jedna noc s ním. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (185)

Ciarra
25.08.2024 4 z 5

Spicy jednohubka, nic složitého. Na vyčistění hlavy po četbě složitějších témat ideální.

Ashlee7
25.07.2024

Skvělá oddechovka, kde není nutné u děje přemýšlet, stačí se do knihy začíst a odpočinout si. :)

monika0181
03.07.2024 5 z 5

Příjemná jednohubka.
Rychle přečteno. Prostě Elle Kennedy. Příběh Vás vtáhne a čtete až do poslední strany.
Příběh byl teda rychlovka, ale i to se občas prostě v životě stane.
Rozhodně pobaví.

10 nejprodávanějších eknih (červenec)

21.08.2024

10 nejprodávanějších eknih (srpen)

22.09.2020

10 právě čtených knih podle uživatelů (srpen)

17.08.2020

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Zjistila jsem, že nevadí, když se ti život trochu zkomplikuje, protože komplikace jsou někdy lepší než samota.

Moje srdce namítá, že bych neměla dovolit, aby má minulost ovlivňovala budoucnost. (Maggie)

Tolikrát mě odmítli k adopci, až jsem se vzdala naděje, že někdy najdu někoho, kom by na mně upřímně záleželo. Je to stejný pocit, jako když jste poslední, koho si vyberou do týmu na utkání v softballu. Stojíte tam, zatímco ostatní si kapitání týmů jednoho po druhém vyberou, připadáte si nemilovaní, ponížení a stejně k ničemu jako odpadky na chodníku.

Kniha Jedna noc s ním v seznamech

v Právě čtených3x
v Přečtených1 286x