Jiné místo přehled

Jiné místo
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535633/bmid_jine-misto-660eb90441826.jpg 4 556 556

Monika s Oliverem chtějí uniknout ruchu velkoměsta, a tak zamíří na dovolenou do penzionu v Luhačovicích. Kde jinde prohloubit rodící se vztah než na tichém místě v obklopení lesů? Po příjezdu se rozhodnou prozkoumat okolí, a i když se schyluje k dešti a na krajinu padá hustá mlha, vydají se na kolech cyklostezkou vedoucí do Vizovic. Plánovaný výlet je krátký, jen pár kilometrů zcela bezpečnou trasou Co by se tak mohlo stát?! V knize najdete i QR kód, s nímž zažijete tento děsivý příběh na vlastní kůži.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jiné místo. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (192)

Evkae36
předevčírem 3 z 5

Jednoduchy a Napínavý příběh S otevřeným koncem. Závěr si může každý udělat sám podle toho co je mu víc blízké, jestli tajemno a nebo logické zdůvodnění.

Magrata15
25.09.2024 4 z 5

(SPOILER) Knihu jsem si vybrala do čtenářské výzvy po návratu z Luhačovic.
Popis míst při příjezdu se mi líbil a poznávala jsem.
Pak kniha nabrala tempo a já jí nemohla odložit, dokud jsem jí nedočetla.
Celá kniha super, ale od konce jsem čekala malinko víc. Snad ani ne vysvětlení, toho jsem se celkem dočkala, ale ten otevřený konec se mi moc nelíbil.

Januli
24.09.2024 3 z 5

Nemám úplně ráda nadpřirozeno, takže jsem byla ráda za logické vysvětlení. Někteří si píší, že druhý díl by byl fajn, za mě to stačilo, každý si udělá svůj závěr a to se mi líbilo. Kniha se četla dobře a bavila mě a trošku jsem tušila.

10 nejčtenějších knih (březen)

15.03.2023

Tichý pláč, Papírový palác a další knižní novinky (9. týden)

26.02.2023

10 nejčtenějších knih (únor)

16.02.2023

Kniha Jiné místo v seznamech