Vraní oko přehled

Vraní oko https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/512451/bmid_vrani-oko-kNa-512451.jpeg 5 1153 1153

Josef Bergman série

< 8. díl

Vyšetřování zavede kriminalistu Josefa Bergmana do chatové osady u řeky na jižní Moravě, kde lišky dávají dobrou noc. V okolních mokřadech vzniká nová ptačí rezervace, kterou tam ovšem místní nechtějí. Lidé tak mají spoustu důvodů vzájemně se nenávidět. Bergman musí přijít na to, jak vražda podivínského ornitologa souvisí s nedávnou smrtí pražské profesorky. Pravdu znají snad jen ptáci, kteří nerušeně poletují nad hlavami obětí i podezřelých.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vraní oko. Přihlašte se a napište ho.

petulad
dnes 5 z 5

Opět kniha od Michaely Klevisové, která nezklamala. Určitě doporučuji.

DaveBook
včera 5 z 5

Opět pěkný díl série české královny detektivek, i když tento díl mi připadal o něco méně napínavý něž předchozí.
Plus dávám za to, jak to autorka vymyslela a zamotala, za popisy prostředí. A taky jsem se dozvěděl něco o ptácích.

Jaklová.katka
předevčírem 5 z 5

Další skvělá Klevisová.
Už se těším na další knihu.

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

01.09.2023

10 nejčtenějších knih (srpen)

15.08.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Jaký paradox, že život se dá s jistotou označit za šťastný teprve až v okamžiku, kdy už skončil.

Marta v duchu slyšela její slova: Ať se obklopíš čímkoli, Martičko, jedinou jistotu budeš stejně vždycky mít sama v sobě.

Kniha Vraní oko v seznamech

v Právě čtených23x