Jsi značka?! - Dobře se bavte a vydělávejte u toho peníze přehled

Jsi značka?! - Dobře se bavte a vydělávejte u toho peníze
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/322327/mid_jsi-znacka-dobre-se-bavte-a-vydelav-ADk-322327.jpg 2 18 18

Jste úspěšná značka na trhu? V rukou máte první knihu v ČR s kompletním návodem na to, jak ze svého jména udělat brand, který k vám přitáhne lidi, příležitosti a peníze. Úspěšný brand manažer a autor knihy Tomáš Lukavec, který díky svým projektům jako byl Banán za milion (prošlo jím 36 456 lidí), Pekelná značka nebo Jsi příběh vydělal za 2 roky přes 9 miliónů korun, formou příběhů, tipů a konkrétních kroků ukazuje, jak využít svoje silné stránky a dynamicky růst ve vašem oboru, ať už jste zaměstnanec nebo podnikatel. Jako bonus jsou ke knize přidány unikátní rozhovory s celebritami online světa, úspěšnými youtubery, kteří vypráví svoje příběhy a ukazují přímo na sobě, jak se stát značkou.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jsi značka?! - Dobře se bavte a vydělávejte u toho peníze. Přihlašte se a napište ho.

Sralinka
24.02.2023 2 z 5

Když každý odstavec začíná nějakým osobním příběhem, který ani není zajímavý, začínáte mít pocit že je tahle kniha spíš špatně pojatá biografie s pár kousky "užitečných rad".

KlaraMar
03.01.2019 5 z 5

Knížka se mi líbila, doporučuji.

VAnna
26.03.2018 5 z 5

Udělala jsem si test a na můj profil ty vlastnosti opravdu hodně sedí. :)
Knihu doporučuji...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jsi značka?! - Dobře se bavte a vydělávejte u toho peníze v seznamech