Kleopatra přehled

Kleopatra
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212484/mid_kleopatra-212484.jpg 4 21 21

Život a smrt egyptské královny Kleopatry stále vyvolává mnoho spekulací mezi historiky a podněcuje fantazii běžných čtenářů.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kleopatra. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (4)

Etelea
08.09.2017 2 z 5

Musím souhlasit s předchozím komentářem. Kniha byla velmi nudná. Asi jsem při výběru neměla šťastnou ruku.

Medvědářka
01.05.2016 2 z 5

Na knihu Kleopatra jsem se moc těšila. Obálka krásně jemná ve svých tmavých barvách. Obsah sliboval také mnohé. Bohužel pro mě po otevření a čtení prvních stránek přišlo zklamání. Kniha je psaná formou, která mi ale vůbec nesedla a já si chvilkami připadala jako zpátky ve škole na nudné hodině dějepisu. Možná za to mohla nešťastně zvolená forma vyprávění příběhu o téhle velmi zajímavé ženě. Stylově je to psáno tak, jako by k vám stále promlouvala jen sama spisovatelka a nedala vám moc šancí pro vlastní fantazii. Chyběla mi zde přímá řeč, která se objevila je vyjímečně. Škoda.

lusila
08.07.2013 5 z 5

Kleopatra- čarodejnica, alebo prezieravá panovníčka? Stala sa múzou Shakespeara, obdivovaná a preklínaná zároveň. Napriek tomu jej skutočný život ostáva opradený záhadou naďalej. Spáchala by samovraždu, ak by jej milenec Marcus Antonius nezomrel?
K cieľavedomej a tak sebavedomej žene ako bola Kleopatra sa mi samovražda zo straty milovaného muža nehodí. Ale ktovie...
Možno to bola jej jediná slabosť, ktorú neschovala.
V tejto knihe som objavila množstvo informácií, autorka si skutočne dala záležať na objektivite a zostala nestranná.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kleopatra v seznamech

v Právě čtených1x