Kluci, hurá za ním! přehled

Kluci, hurá za ním! https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12348/kluci-hura-za-nim-12348.jpg 4 84 84

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kluci, hurá za ním!. Přihlašte se a napište ho.

ippokorny
06.06.2023

(SPOILER) Když se podíváme na příběh z jiného hlediska:
Jak dopadlo šetření četnictva o příčině požáru hospody, které muselo proběhnout? Shořela celá hospoda s vybavením a okolními přístavky. Škoda vzniklá požárem byla mnohonásobně vyšší, než škody vzniklé drobnými krádežemi zloděje Nyklíčka.
Požár způsobila pětiletá Nyklíčkova dcera v době, kdy byl její otec na zlodějně na zámečku a dceru nikdo nehlídal. U soudu bylo určitě zatajeno, kde v té době její otec byl. Jak asi rozhodl soud o viníkovi požáru, kdo za pětiletou dceru odpovídal? Jednoznačně otec. Kdo tedy měl uhradit škodu majiteli nemovitosti? Jednoznačně zloděj Nyklíček.
Správce zámečku Zachariáš se následně ustrnul nad zlodějským recidivistou (kradl opakovaně) Nyklíčkem a zaměstnal ho na zámečku, který se zloděj Nyklíček předtím pokusil vykrást. Majiteli zámečku o minulosti Nyklíčka děd Zachariáš asi nic neřekl.

Meda77
04.03.2022 3 z 5

Kniha pro mládež z doby totalitní, netřeba komentovat, kdo má zájem přečte, ale mladí asi mít nebudou, děj a doba jim nic neřekne, to je třeba zažít.

jprst
04.12.2020 4 z 5

Ale ano, tohle jsme v dětství četli a dokonce se nám to líbilo. Názor mých vnoučat lze stručně vyjádřit asi takto: ??? ...prostě jiná doba, a po přečtení anotace všichni četbu i přes mé přesvědčování odmítli.

35 nových eknih zdarma ke stažení

21.12.2021

36 nových eknih zdarma ke stažení

05.11.2021

Kniha Kluci, hurá za ním! v seznamech

v dalších seznamech1x

pro děti parta dětí dětská dobrodružství pro chlapce detektivky pro děti

Václav Řezáč (p)
česká, 1901 - 1956
1968  77%Poplach v Kovářské uličce
1940  86%Černé světlo
1951  63%Nástup
1934  73%Kluci, hurá za ním!
1942  82%Svědek